GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-12-2018 16:54   Güncelleme : 26-12-2018 16:54

Başkan Tollu: ‘’Doğaseverlerin Yanındayız’’

Erdemli Ayyıldız Gezginleri Doğa Sporları Kulübü Derneği Başkanı Emre Erçelik ve yönetim kurulu üyeleri Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tolluya teşekkür ziyaretinden bulundu.

Başkan Tollu: ‘’Doğaseverlerin Yanındayız’’

Başkan Mükerrem Tolluya çevreye ve doğa sporlarına sağladığı katkılardan dolayı teşekkür eden Erçelik, ‘’Bölgemizin özellikle tanıtımına katkı sunmak üzere gerçekleştirilen doğa gezi ve tırmanışları sonrasında İkram aracını göndererek sporculara çeşitli ikramlarda bulunmanızdan dolayı teşekkür ediyoruz. Erdemli Ayyıldız Gezginleri Doğa Sporları Kulübü Derneği üyeleri başta olmak üzere tüm doğasever sporcular adına size teşekkür ediyor bu tür etkinliklerde desteğinizin devamını bekliyoruz’’ dedi.  

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren başkan Mükerrem Tollu da, ‘’Doğaseverlerin her zaman yanında ve destekçisiyiz. Belediye olarak temiz bir çevre ve daha yaşanılabilir bir Erdemli için çalışmaktayız. Bölgemizde doğaseverlerin gezi ve yürüyüş yapmaları için yeni rotaların açılması için de çalışmalar yapmaktayız. Biz biliyoruz ki Erdemli Ayyıldız Gezginleri Doğa Sporları Kulübü Derneği, yeni keşifler yaparken diğer taraftan da tüm doğaseverlerin Erdemli bölgesini gezmeleri için rota hazırlamaktalar. Belediye olarak ilçemizin yasalar çerçevesinde tanınmasına katkı sunacak her türlü desteğe varız. Ayyıldız Gezginleri Doğa Sporları Kulübü Derneğinin bölgemiz adına yaptığı çalışmaları yakından takip ve takdir etmekteyiz’’ dedi.