GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-12-2018 20:06   Güncelleme : 25-12-2018 20:06

Çiftçilere 30 Bin Fidan

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz Aydıncık, Anamur ve Bozyazı İlçe ziyaretlerinde üreticilere 30 bin fidan dağıtımı gerçekleştirdi.

Çiftçilere 30 Bin Fidan

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, dağıttığı fidanlarla Aydıncık, Anamur ve Bozyazılı üreticinin yüzünü yeniden güldürdü. Bir günde 30 bin fidan dağıtımı gerçekleştiren Başkan Kocamaz, vatandaşlar ve üreticilerin ‘Vefasız değiliz hep seninleyiz’, ‘Mersin’in Başkanı Başkan Kocamaz’, ‘Ülkücüler seninle gurur duyuyor’, ‘Durma ilerle Yörükler seninle’ sloganları ile karşılandı.

Fidan dağıtım törenlerine Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın yanı sıra Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Bozyazı Belediye Başkanı Mehmet Ballı, İYİ Parti İl Başkanı Servet Koca,  İYİ Parti Anamur, Aydıncık ve Bozyazı İlçe Başkanları, meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. 

Vatandaşların verdiği destek ile 57 aydır Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Mersin’in tamamına hizmet vermeye çalıştıklarını ve birçok konuda Cumhuriyet tarihi boyunca hayata geçirilememiş hizmetleri hayata geçirdiklerini belirterek konuşmasına başlayan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, “Bugün geldiğimiz noktada sözünü verdiğimiz hizmetleri hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz. Göreve geldiğimiz dönemde Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet alanı 13 ilçeye ve 15 bin 830 metrekarelik bir alana çıktı. Dolayısıyla bizler kurucu belediye başkanlığı görevini üstlenmiş olduk. Geçmişte gerçekleşmeyen projeler gerçekleşti. Diğer projelerimizde de tabi ki sizlerle beraber el ele, gönül gönüle verdiğimizde kalan eksiklikleri gidermek için  yoğun bir gayret içerisine gireceğiz” dedi.