GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-12-2018 17:03   Güncelleme : 22-12-2018 17:09

Güzeloluk’ta Yol Çalışmaları

Erdemli Belediyesi, ilçe yollarının bakım, onarım ve yapım faaliyetlerine Güzeloluk Mahallesinde devam ediyor.

Güzeloluk’ta Yol Çalışmaları

Erdemli Belediyesi, ilçe yollarında gerçekleştirdiği bakım, onarım ve yapım çalışmalarını Güzeloluk Mahallesinde sürdürüyor. 2014 Büyükşehir Yasası sonrasında çalışma alanında genişleme olan Erdemli Belediyesi, bu genişlemeye rağmen çalışmalarına, aksaklığa mahal vermeden devam ediyor. İlçe yollarını sadece asfaltlayarak bırakmayan Belediye, denetlemeleri yaparak bakım ve onarımı da gerçekleştiriyor.

Güzeloluk Mahalle azası Davut Coşar yaptığı açıklamada, “Güzeloluk Mahallesi, tarihinde almadığı hizmetleri alıyor. İki yıl içinde 15 km asfalt yol yapımı, onarımı ve bakımı ile Erdemli Belediyesi bir ilke imza attı. Çalışmalarından dolayı Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ ya ve ekiplerine teşekkür ediyoruz.”

Erdemli Belediyesi, ara vermeden ilçe genelinde yürüttüğü faaliyetlerle vatandaşın rahat, ferah ve refah içerisinde yaşamasını sağladığı, Bu faaliyetler kapsamında Güzeloluk Mahallesinde de çalışma yürüten ekiplerin kış aylarında yaşanabilecek hava muhalefetine karşı da hazırlık yapmış durumda olduğu bildirildi.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ilçenin kalkınmasına yönelik her alanda hizmet ürettiklerini ve bu çalışmalarda önceliklerinin vatandaşların rahatı olduğunu ifade etti. Özellikle kış aylarında yaşanan mağduriyeti en aza indirmek için ara vermeden, sıfır rakımdan iki bin beş yüz rakıma kadar her noktada çalışma yürüttüklerini bildiren Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, hizmetlerin devam edeceğini bildirdi.