KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 21-12-2018 18:27   Güncelleme : 21-12-2018 18:58

Türkülerin Dansı Galasını Kaçırmayın

Erdemli Belediyesi bünyesinde bulunan Türkülerin Dansı topluluğu, Aralık ayı içerisinde yapılacak gala gösterimi için hazırlıklarını tamamladı. Müzikleri, besteci-aranjör Taner Demiralp ve Necmi Kıran tarafından, seslendirmesi ise Erol Eren tarafından yapılan topluluğun genel sanat yönetmenliğini gerçekleştiren Zekai Erdemir, 27 Aralık saat: 19.00’da Belediye Kültür Merkezinde yapılacak olan gala programına tüm sanat severleri davet etti.

Türkülerin Dansı Galasını Kaçırmayın

Kasım ayında gerçekleştirdiği provalar esnasında Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ile bir araya gelen, Kültür Merkezi’nde eğitimlerini gerçekleştiren Türkülerin Dansı topluluğun müzikleri, besteci-aranjör Taner Demiralp ve Necmi Kıran tarafından, seslendirmesi ise Erol Eren tarafından yapıldı. Topluluğa başarılarının devamını dileyen Başkan Tollu, emeklerinden dolayı hem öğrencilere hem de Zekai Erdemir’e teşekkürlerini iletti.

Eğitimin sadece okulda olamayacağını bildiren Başkan Tollu, gençlerin ve çocukların gelişimine katkı sunmak için sosyal alanda da çalışmalar yaptıklarını bildirdi. Sözlerini, vatandaşları 27 Aralık saat:19.00’da gerçekleşecek olan programa davet ederek tamamlayan Başkan Tollu, gençlerin her zaman arkasında olduklarını da ifadelerine ekledi.