SPOR
Giriş Tarihi : 18-12-2018 16:37   Güncelleme : 18-12-2018 18:10

Belediye Basketbol Takımı Şampiyonluk Yolunda

Erdemli Belediyesi Basketbol Takımı, mağlubiyet almadan yoluna devam ediyor. Belediye bünyesinde çalışmalarını yürüten Basketbol Takımı, Çarşamba günü saat:18.00’da Erdemli Kapalı Spor Salonunda, Mersin Moda Spor Kulübü ile karşılaşacak. Çalışmalarını sürdüren takımın antrenörleri, sezonu yenilgisiz tamamlayarak şampiyon olarak bir üst lige çıkmak istediklerini söylediler.

Belediye Basketbol Takımı Şampiyonluk Yolunda

Erdemli Belediyesi Basketbol Takımı, Çalışmalarını ilçe Kapalı Spor Salonunda yürüten takım, şu ana kadar çıktığı maçlarda yenilgi görmedi. Takımın başarısından oldukça memnun olan antrenör Ramazan Ratip Yücer ve Safa Çakmak, bu performansla devam ederek bir üst lige çıkmak istediklerini bildirdi.

Çarşamba günü Erdemli Kapalı Spor Salonunda saat: 18.00’da, Mersin Moda Spor Kulübü ile oynanacak olan karşılaşma öncesi açıklamada bulunan antrenör Ramazan Ratip Yücer, tüm vatandaşları takımı yalnız bırakmamak için maça davet ettiklerini bildirdi. Takımın performansı konusunda açıklamada bulunan antrenör Safa Çakmak ise, karşılaşmaya hazır olduklarını bildirerek, şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlediklerini söyledi.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, sosyal yaşam alanlarından eğitime, sanattan spora kadar her alanda çalışma yürüttüklerini söyleyerek, gençlerin spor faaliyetlerinden herhangi birisine yönelebilmesi için futboldan basketbola, okçuluktan dövüş sanatlarına kadar her alanda eğitim verdiklerini söyledi. Tollu, Takımın başarısından gurur duyduklarını belirterek, “Bizler, gençlerimizin yaptığı çalışmalarda arkasındayız. Amacımız onların, sağlıklı koşullarda yetişmesi ve sağlıklı toplumların temellerini atabilmesidir. Bu sebeple, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da destekçileri olmaya devam edeceğiz.”