GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-12-2018 17:32   Güncelleme : 14-12-2018 17:32

AK Parti’de Sosyal Projelerde Vizyon Örtüşmesi

Ak Parti Erdemli Belediye Başkan Aday Adayı İş Adamı - Eğitimci Nezir Arslan, 27 Kasım 2018 tarihinde açıkladığı ‘’İleri Yaş Sağlıklı Yaşam Merkezi’’ projelerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ikinci 100 günlük eylem planında yer aldığı bildirildi.

AK Parti’de Sosyal Projelerde Vizyon Örtüşmesi

Erdemli Belediye Başkan Aday Adayı Nezir Arslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ikinci 100 günlük eylem planını açıklamasının ardından Twitter hesabından önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ikinci 100 günlük eylem planında 2019 yılının yaşlı yılı ilan edileceğini ve Uluslararası Yaşlılık Şurası'nın düzenleneceğini açıkladı. Cumhurbaşkanın açıklamalarından hemen sonra Nezir Arslan Twitter da Erdemli halkına önemli mesajlar verdi.

Nezir Arslan Twitter'dan yapmış olduğu açıklamada; "Erdemli için ortaya koyduğumuz gelecek vizyonunda yaşlıların sosyal ihtiyaçlarının karşılandığı, sıcak bir ortamın oluşturulacağı “Erdemli İleri Yaş Sağlıklı Yaşam Merkezi “projemizi hemşerilerimiz ile 27 Kasım’da paylaşmıştık. Cumhurbaşkanımızın açıkladığı 100 günlük eylem planı ile Erdemli'nin geleceği için ortaya koyduğumuz “Erdemli İleri Yaş Sağlıklı Yaşam Merkezi “projesinin ne kadar doğru bir proje olduğunu bir kez daha görmüş olduk" dedi.

Nezir Arslan, Erdemli için ortaya koyduğumuz gelecek vizyonunda yaşlıların sosyal ihtiyaçlarının karşılandığı, sıcak bir ortamın oluşturulacağı “Erdemli İleri Yaş Sağlıklı Yaşam Merkezi“ projemizi 27 Kasım tarihinde açıklamıştık diye belirtti.