GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-12-2018 19:51   Güncelleme : 13-12-2018 19:57

Elbeyli’de Yollar Parke Oluyor

Elbeyli Mahallesinde gerçekleştirilen parke yol yapımı, son aşamasına geldi. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, sıfır rakımdan başlayarak iki bin beş yüz rakıma kadar ilçenin her noktasına hizmet götürmeye devam edeceklerini bildirdi. Yapılan hizmetlerden oldukça memnun olduğu görülen vatandaşlar, ekiplere ve Belediye Başkanı Tollu ‘ya teşekkürlerini iletti.

Elbeyli’de Yollar Parke Oluyor

Erdemli Belediyesi, 2014 yılında Büyükşehir Yasası ile kendisine bağlanan mahallelerde bakım, onarım ve alt yapı çalışmaları gerçekleştiriyor. İlçe mahallelerine eş zamanlı olarak hizmet götüren ekipler, aksaklığa mahal vermeden 7/24 çalışarak ihtiyaçları gideriyor. Bu kapsamında Elbeyli Mahallesinde başlatılan parke yol yapımı, son aşamasına gelmiş durumda.

Erdemli ’nin her noktasında ihtiyaca göre çalışma yürüten ekipler, vatandaşların rahat bir ortamda yaşaması için ellerinden geleni yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini bildirdi. Çalışmalardan oldukça memnun olan mahalle sakinleri, yağmur ve çamurdan kurtulduklarını ifade ederek, ekiplere ve Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ ya teşekkürlerini iletti.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ilçenin hizmet götürülmemiş noktasının kalmadığını belirterek, sıfır rakımdan iki bin beş yüz rakımına kadar vatandaşın rahatı için hizmet ürettiklerini ve üretmeye devam edeceklerini ifade etti. Büyükşehir Yasası ile mahalle sayısında artış olduğunu belirten Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, bu duruma rağmen çalışmaların aksamadan devam ettiğini ifade etti.