GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-12-2018 20:24   Güncelleme : 11-12-2018 20:31

Çocukların Gelişimine Destek

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Spor Eğitmeni Ebrule Türer yönetimindeki Belediye Spor Merkezi’nde çocuklara yönelik yapılan eğitime katıldı. Tollu, “Vatana ve millete hayırlı evlatların yetişmesi adına her konuda çocuklarımızı ve gençlerimizi destekliyoruz.” Dedi.

Çocukların Gelişimine Destek

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Belediye Spor Merkezi’nde çocuklar için düzenlenen spor eğitimine katıldı. Etkinlikte çocuklar ve aileleri ile bir araya gelen Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, çikolata dağıttı.

Başkan Tollu, vatana ve millete hayırlı evlatlar yetiştirmek için her alanda ellerinden geleni yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini belirterek, “En önemli vazifelerimizden birisi de, çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan korumaktır. Eğitimden sanata, kültürden sağlığa her alanda destekleyici çalışmalar yürütüyoruz. Çocukların yetişmesi adına lise ve üniversite hazırlık kursları ile kreş merkezi kurduk.

Vatana ve millete hayırlı evlatların yetişmesi adına her konuda çocuklarımızı ve gençlerimizi destekliyoruz. Bundan sonraki süreçlerde de evlatlarımızın arkasında olmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Veliler özellikle çocuklarına ve gençlere verdiği desteklerden dolayı, Erdemli Belediyesi ve Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ’ya teşekkür ettiler.