GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-12-2018 19:01   Güncelleme : 11-12-2018 19:12

Tömükte Başkanlara Büyük İlgi

Tömük Mahallesinde düzenlenen Birlik Beraberlik Gecesinde Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ile Toroslar Belediye Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna’ya vatandaşlar büyük ilgi gösterdiler.

Tömükte Başkanlara Büyük İlgi

MHP Erdemli İlçe Başkanlığının düzenlediği ve Datlım Pastaneleri sahibi işadamı Mustafa Aydoğdu’nun organize ettiği geceye, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, MHP Erdemli ilçe başkanı Fatih Serin, belediye meclis üyeleri, Erdemli Ülkü Ocakları Başkanı Cevat Şahin, MHP Akdeniz kadın kolları başkanı Azize Kütükçü, Erdemli kadın kolları başkanı Şeyma Dölek, Tömük Belediyesi eski Başkanları Lütfi Toylu, Mehmet Güldalı, Derviş Yıldırım ve çok sayıda davetlinin katıldığı toplantıda konuşan başkanlar birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Toplantıda konuşan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ilçenin her noktasına siyasi düşünce gözetmeksizin yaptıkları hizmetler ile vatandaşın taleplerine cevap verdiklerini söyledi.

Belediye olarak sosyal ve kültürel faaliyetler, alt yapı çalışmaları, eğitim desteği, sağlık yatırımları ile toplumun her kesiminin rahatına yönelik çalıştıklarını vurgulayan Tollu, şöyle konuştu:

“Halkımıza vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmenin gururunu yaşıyorum. Her sokağa ve mahalleye vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek adına, ayrıştırmadan eşit hizmet götürdük. Eksikler noktasında da zaman zaman sizlerle bir araya gelerek istişarede bulunduk. Bizlere verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ederek daha fazlasını gerçekleştireceğimizin sözünü veriyoruz. Allah hepinizden razı olsun. Biz yolumuza devam ediyoruz.’’

Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamit Tuna, siyaset hayatları boyunca az maliyetle büyük işler yapmaya çalıştıklarını dile getirdi.

Eğitimden sağlığa, sosyal faaliyetlerden spor tesislerine kadar her alanda vatandaşa hizmet götürdüklerini, bundan sonra da Başkan Tollu ile birlik çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.