MHP
Giriş Tarihi : 05-12-2018 19:46   Güncelleme : 05-12-2018 19:54

Başkanlara Muhtarlardan Tam Destek

Elvanlı Mahallesinde, muhtarlar ve vatandaşların katılımı istişare toplantısı düzenlendi. Toplantıya Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna da katıldı. Toplantıya katılan muhtarlar ve Elvanlı halkı başkanların yanında olduklarını ve desteklerinin tam olduğunu söylediler.

Başkanlara Muhtarlardan Tam Destek

Elvanlı Petunya Restaurantta Mahalle Başkanı Hacı Abdurrahman Çetin’in organize ettiği ‘’Birlik ve Beraberlik’’ istişare toplantısına MHP il başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamit Tuna, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, MHP il kadın kolları başkanı Berrin Altıntaş, MHP Erdemli ilçe Başkanı Fatih Serin, MHP ilçe kadın kolları başkanı Şeyma Dölek, MHP Toroslar ilçe Başkanı Hüsnü Doğan, Erdemli Ülkü Ocakları Başkanı Cevat Şahin, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu, İstiklal Marşı ve Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan Toplantıda bir konuşma yapan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ilçenin her noktasında yaptıkları hizmetler ile vatandaşın taleplerine cevap verdiklerini belirtti.

Sosyal ve kültürel faaliyetler, alt yapı çalışmaları, eğitim desteği, sağlık yatırımları ile toplumun her kesiminin rahatına yönelik çalıştıklarını ifade eden başkan Tollu, ilçeyi emanet aldıkları günden bu güne hizmet gayretinde olduklarını ifade ederek şöyle konuştu:

“Sizlere 2009 yılında verdiğimiz sözleri yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz. Her sokağa ve mahalleye vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek adına, ayrıştırmadan eşit hizmet götürdük. Eksikler noktasında da zaman zaman sizlerle bir araya gelerek istişarede bulunduk. Bizlere verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ederek daha fazlasını gerçekleştireceğimizi bildiriyoruz. Allah hepinizden razı olsun, saygılarımı sunuyorum.”

Toroslar Belediye Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamit Tuna da konuşmasında siyasi hayatları boyunca, “Üreten sistem, doğru proje” sloganı ile az maliyetle büyük çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade ederek, eğitimden sağlığa, tarihi mekânlardan spor tesislerine kadar her alanda vatandaşa hizmet götürdüklerini kaydetti.

Tuna, daima halkın içerisinde halktan birisi olarak koruması olmadan dolaşan Mersin’in tek belediye başkanı olduğunun altını çizerek, “Biz halkımızın efendisi değil emrindeyiz. Mersin Büyükşehir’de Hamit Tuna, Erdemli’de Mükerrem Tollu el ele sizlere hizmetlerin en güzelini yapmaya devam edeceğiz. Bizleri sizlere, sizleri de Allah’a emanet ediyorum” dedi.