Başkan Turmuş, “İttifak Yapmayacağız”
AdvertAdvert


Başkan Turmuş, “İttifak Yapmayacağız”

Büyük Birlik Partisi Erdemli İlçe Başkanı Murat Turmuş yazılı bir açıklama yaparak hiçbir partiyle ittifaklarının olmadığını ve kimseyi destekleme kararlarının olmadığını söyledi.

Başkan Turmuş, “İttifak Yapmayacağız”
Bu içerik 301 kez okundu.

Turmuş’un açıklaması şu şekilde; “Büyük Birlik Partisi Erdemli İlçe başkanlığı olarak 31 Mart 2019 yerel seçimlerde her hangi bir ittifak görüşmemiz yoktur. Herhangi bir partinin adayını desteklemek gibi bir durumumuz söz konusu değildir. Büyük Birlik Partisi Erdemli teşkilatı kendi adayları ile seçimlere girecek ve çalışmalarını bu yönde gerçekleştirmektedir kamuoyunda bir yerleri destekliyeceğimiz gibi haberler asılsız ve yalandan ibarettir, şu ana kadarda genel merkez ve yerellerde her hangi bir ittifak görüşmesi olmamaktadır.

Hiç bir kimsenin Büyük Birlik Partisi üzerinden siyaset prim yapmaya hakkı yoktur bizim partimize tüm vatandaşlarımızın bir sempatisi sevgisi var ve hemen hemen her evin herkesin gönlünü kazanmış bir teşkilatız bize bu zamana kadar oy vermemiş bütün vatandaşlarımızın da gönlündeki ikinci partinin biz olduğumuzun bilincindeyiz ve amacımız bu bize bu zamana kadar oy vermek isteyipde vermeyen halkımızın önce gönlünü sonrada oyunu almak için çalışmalarımızı bu yönde gerçekleştirmek, Erdemli’mizi Mersin’imize ve Ülkemizi Büyük Birlik belediyeciliği ve hizmetleri ile tanıştırmak ve taçlandırmak için tüm gayret ve emeklerimizi sonuna kadar kullanmaya devam edeceğiz” dedi.

erdemli ajans büyük birlik partisi erdemli erdemli haber
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Bu Maç Kaçmaz!!
Bu Maç Kaçmaz!!
Yıldız Başkanlığı Bıraktı
Yıldız Başkanlığı Bıraktı
Kocamaz Erdemli’de
Kocamaz Erdemli’de
Vatandaşın İnternet İsyanı
Vatandaşın İnternet İsyanı