EĞİTİM
Giriş Tarihi : 30-11-2018 19:55   Güncelleme : 30-11-2018 20:19

Gençler Motivasyon Gezisinde Moral Buldu

Erdemli Belediyesi, eğitime destek hizmetleri kapsamında kurduğu Lise Hazırlık Kursu öğrencilerini moral vermek ve motivasyonlarını kuvvetlendirmek için , Kapadokya gezisine götürdü. Kurs Merkezi öğretmenleri ile yüz elli öğrencinin katıldığını belirten müdür Atilla Koç, öğrencilerin yeni sınav dönemine yüksek motivasyonla hazır olmaları için çalışmaların devam edeceğini bildirildi.

Gençler Motivasyon Gezisinde Moral Buldu

Geziye katılan öğrencilerin durumdan oldukça memnun olduğu görülürken; veliler, sınava hazırlanan çocukların stres yönetimi konusunda bu tarz etkinliklerle motive edildiğini ve durumdan oldukça memnun olduklarını söylediler.

Çocukların hem sınava hem hayata hazırlanması yanında motivasyonları ile de ilgilenilmesinden oldukça memnun olan veliler, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ’ya teşekkürlerini iletti.

Eğitime yapılan yatırımın geleceğe olan yatırım olduğunu belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “Yapılacak en önemli yatırım, ülkemizi emanet edeceğimiz nesillerimizin eğitimine yaptığımız yatırımdır. Biz Erdemli Belediyesi olarak tüm eğitim kurumlarına ve öğrencilerimize destek olmaya çalışıyoruz. Okullarımızın bakım, onnarım ve çevre düzenlemesini yaparken öğrencilerimizin materyal eksiklerini tamamlıyoruz. Bunun yanında bünyemizde bulunan kreş ve eğitime destek kurslarımızda çocuklarımızı, gençlerimizi hayata hazırlıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu desteklerimize devam edeceğiz.” Dedi.