Başkan Tollu, “Öğretmenlerimize Minnettarız”
AdvertAdvert


Başkan Tollu, “Öğretmenlerimize Minnettarız”

Erdemli Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlediği etkinlikte, öğretmenleri ağırladı. Öğretmenlerle yemek programında bir araya gelen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve Toroslar Belediye Başkanı, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamit Tuna yaptıkları açıklamada öğretmenlerin kutsal vazifesine değinerek, teşekkürlerini ilettiler.

Başkan Tollu, “Öğretmenlerimize Minnettarız”
Bu içerik 726 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Başöğretmen Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehitler adına saygı duruşu akabinde İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan program, Kur'an-ı Kerim tilavetiyle devam etti. Erdemli Belediyesi Hizmet Tanıtım Filmi eşliğinde yemek verilirken, masaları dolaşan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve Toroslar Belediye Başkanı, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamit Tuna davete icabet eden öğretmenlerle tek tek ilgilendiler.

TÜRK MİLLETİNİN LİDER KARAKTERLERİNİ SİZLER YETİŞTİRDİNİZ

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu yaptığı konuşmasında, Türk kültür ve tarihinin asıl sahibinin; Bilge Kağanları, Sultan Alparslanları yetiştiren öğretmenlerdir. İlçede bulunan tüm eğitim kurumlarının taleplerine göre onarım, bakım, ve her türlü ihtiyaçlarını karşıladık, karşılamaya devam edeceğiz. Bünyemizde bulundurduğumuz kreş, lise ve ortaokul eğitime destek kurumları ile gelecek nesillerin hayata hazırlanmasına katkı sunuyoruz.

Türk Milleti'nin lider karakterlerini yetiştirenlerin öğretmenlerdir, tüm öğretmenlere minnettarlarımı sunar hepinize teşekkür ederim.” Dedi.

BİR VÜCUDUN İKİ ELİ OLUP, EĞİTİME DESTEĞE DEVAM EDECEĞİZ

Toroslar Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna’da yaptığı konuşmasında, “2019 yılında Mükerrem Tollu ile bir bedenin iki eli olarak hizmet ve yatırımlarımıza devam edeceğiz. Kendimde bu kutsal mesleğin bir neferi olmamdan dolayı eğitimin ne kadar kıymetli olduğunun altını buradan birkez daha çizmek istiyorum. Ebediyete kavuşmuş öğretmenlere Allah'tan rahmet diliyor, tüm öğretmenlere teşekkür ediyorum.” Dedi.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu öğretmenler günü erdemli eğitim erdemli haber
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Bu Maç Kaçmaz!!
Bu Maç Kaçmaz!!
Yıldız Başkanlığı Bıraktı
Yıldız Başkanlığı Bıraktı
Kocamaz Erdemli’de
Kocamaz Erdemli’de
Vatandaşın İnternet İsyanı
Vatandaşın İnternet İsyanı