SPOR
Giriş Tarihi : 22-11-2018 17:18   Güncelleme : 22-11-2018 19:51

Sağlık İçin Bir Adımda Sen At

​Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Ebrule Türer Hoca önderliğinde Belediye Spor Merkezine devam eden kadın üyeleri ile sabah yürüyüşü yaptı. Eşsiz bir akdeniz sabahında gerçekleşen etkinlikte Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve Erdemli kadınları, sağlıklı yaşama dikkat çekmek için yürüdüklerini söylediler. Etkinlik yürüyüşe katılan bayanlarla kahvaltı ile sona erdi.

Sağlık İçin Bir Adımda Sen At

Sağlıklı yaşam için sporun gücüne vurgu yapan Belediye Başkanı Tollu, kadınlarımızın her alanda olduğu gibi sosyal anlamda da ihtiyaçlarına cevap verdiklerini ve bu konuda ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Başkan Tollu, Sporun her alanında hizmet vermek amacıyla, uzman eğitmenler eşliğinde kurslar düzenlediklerini, su sporlarından dövüş sporlarına, okçuluk eğitimlerinden uzak doğu sporlarına kadar her alanda çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.

Tollu, Haftanın her günü farklı alanlarda eğitim verdiklerini ve ilçenin her noktasına spor kompleksleri yerleştirerek bu çalışmaları desteklediklerini söyleyerek, “Sağlıklı bireylerin topluma hizmet etmede en önemli halkadır, bu noktada projeler üretmeye devam edeceğiz” dedi.