SPOR
Giriş Tarihi : 21-11-2018 22:11   Güncelleme : 21-11-2018 22:11

İşte Sporun Birleştirici Gücü

Erdemli’nin iki güzide spor klübü Erdemli Belediye Spor ve Boynuinceli Spor birlik ve beraberlik yemeğinde biraraya gelerek sporun kardeşlik olduğunun altını çizdi.

İşte Sporun Birleştirici Gücü

Kuruluşunun birinci yılında Erdemli Belediye Spor ile bir araya gelen Boynuinceli Spor yönetici ve futbolcuları, birlik-beraberlik mesajı verdi. Geçen yıl kazandıkları şampiyonluk kupasını Erdemli Belediye Sporla tekrar kaldıran Boynuinceli Spor Kulübü, adaylığı kesinleşen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'yu bu vesile ile ilk kutlayanlardan oldu.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, futbolcuları ve yöneticileri birlik-beraberlik içerisinde spor ahlakına uygun davranışlarından dolayı tebrik etti. Erdemli içerisindeki tüm takımların kendileri için aynı olduğunu bildiren Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, kardeşlik hukuku içerisinde futbola seyir zevki sunan herkese teşekkürlerini iletti. Boynuinceli Spor Kulübünü kuruluşlarının birinci yılı dolayısı ile kutlayan Başkan Tollu, kazasız, başarılı bir sezon diledi.