KADIN
Giriş Tarihi : 20-11-2018 19:13   Güncelleme : 20-11-2018 19:13

Mutlu Kadınlar, Mutlu Erdemli

Milliyetçi Hareket Partisi Erdemli Kadın Kolları yapılan seçim sonrası Yeni Başkan Şeyma Dölek ve yönetimi Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'yu makamında ziyaret ederek tam destek olduklarını belirttiler.

Mutlu Kadınlar, Mutlu Erdemli

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'yu makamında ziyaret eden MHP Kadın Kolları Başkanı Şeyma Dölek yönetimini tanıttıktan sonra yapılan çalışmaları ve gelecek projelerini anlattı. Toplantıda birlik ve beraberlik mesajı veren Dölek, Erdemli için ellerinden geleni yapacaklarını kendileri için temel amacın yapılan çalışmaları bir adım öteye taşıyarak ilçe gelişimine katkı sunmak olduğunu belirtti.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ilçenin gelişiminde en önemli rolün hiç şüphesiz kadınlara düştüğünü bildirirken, mutlu kadınların mutlu toplumun temeli olacağını söyledi. Kadın kollarının yeni kadrosu hakkında bilgi alan Başkan Tollu, hayırlı olsun dileklerini iletirken kendilerine düşen görevi de fazlası ile yerine getireceklerini ifade etti.

Ayrıca Başkan Tollu yaptığı açıklamada; "Toplumun refahı için 2009 senesinden bu güne yaptığımız hizmetler sayesinde Erdemli’mizin alt yapı noktasında tüm ihtiyaçlarını karşıladık ve sorunlarını giderdik şimdi sıra üst yapı çalışmalarını hızlandırmakta işte bu noktada bizlere Erdemli'nin mutlu kadınları da yol gösterecektir." dedi. Kadınlara yönelik yapılan hizmetlerin sağlıklı aile kurumunun oluşumunda oldukça önemli yere sahip olduğunu dile getiren Tollu, bu konuda çeşitli projeler gerçekleştirerek hizmet verdiklerini bildirdi. Kadının sosyal hayattaki yeri olgusuna değinen Erdemli Belediye Başkanı Tollu, gerçekleştirilen Kadın Danışma Merkezi projesi ile de kadınlara aile, çocuk yetiştirilişi, eşler arası iletişim gibi konularda destek verdiklerini bildirdi.