GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-11-2018 18:47   Güncelleme : 20-11-2018 18:52

Sanayi Esnafından Başkan Tollu’ya Plaket

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Kocahasanlı’da asfalt ve çevre düzenlemesi gerçekleştirilen sanayi bölgesini ve esnaflarını yapılan hizmetlerle ilgili ziyaret etti. Yapılan yatırımlardan oldukça memnun olan sanayi esnafı, Başkan Tollu'ya teşekkür plaketi takdim etti.

Sanayi Esnafından Başkan Tollu’ya Plaket

Erdemli halkının, hizmetlerin en iyisine layık olduğunu vurgulayan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, çevre düzenlemesi ve asfalt çalışmaları yapılan Kocahasanlı Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti. Ziyareti esnasında açıklamada bulunan Belediye Başkanı Tollu, ilçenin her noktasını adım adım gezerek bölgenin ne ihtiyacı varsa yerine getirildiğini ve hizmetlerin devam edeceğini bildirdi.

Başkan Tollu ile bir araya gelen sanayi esnafı, gerçekleştirilen projeler ve çalışmalardan dolayı minnettar olduklarını bildirerek, plaket takdiminde bulundu. Yaptığı hizmetlerle Erdemli'ye adeta yeni bir çağ yaşattığı bildirilen Başkan Tollu'nun, her alanda ihtiyaçları doğru tespit ile karşıladığı ve dur durak bilmeden çalıştığı vurgulandı. Verilen hizmetlerden dolayı teşekkürü kendilerine borç bildiklerini ifade eden sanayi esnafı, başkanın her zaman arkasında olduklarını ifade etti.