Bir İnsanlık Projesi Limon Çiçeği
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert


Bir İnsanlık Projesi Limon Çiçeği

Erdemli Belediyesi'nin, "Bir İnsanlık Projesi" olarak adlandırdığı Limon Çiçeği ilçenin her mahallesinde ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam ediyor.

Bir İnsanlık Projesi Limon Çiçeği
Bu içerik 1229 kez okundu.
Advert
Haberin videosu için tıklayın!

Toplumun maddi ve manevi yaralarını sarmak için 7/24 ihtiyaç sahiplerinin ellerinden tutan Limon Çiçeği ekipleri; erzak, kıyafet, kırtasiye, kişisel temizlik, hasta yatağı, tekerlekli sandalye temini gibi bir çok konuda vatandaşa destek olmaya devam ediyor.

Erdemli Belediyesi, ilçenin her noktasında ihtiyaç sahiplerine destek olmak adına 7/24 çalışmaya devam ediyor. Kişisel bakımdan erzak yardımına, eğitim desteğinden kıyafete kadar her konuda vatandaşın yanında olan Erdemli Belediyesi, 2016 yılından bu yana halkın hizmetine sunduğu "Bir İnsanlık Projesi" olarak adlandırılan Limon Çiçeği ile ilçede bir ilki daha gerçekleştirdi. İlçe hanesine yeni eklenen bebeklere ve ailelerine de destek sağlayan Belediye, ayrım yapmadan tüm ihtiyaç sahiplerini sevindirmeye devam ediyor. Konuyla ilgili görüşleri alınan vatandaşların hizmetlerden memnun olduğu göze çarparken, Belediyenin 2016 yılından itibaren 550 yatak dağıtımı, tekerlekli sandalye dağıtımı, tıraş gibi kişisel bakım faaliyetleri gerçekleştirdiği ve eğitim giderlerine destek olduğu bildirildi.

BİR TEK AÇ KARDEŞİM VARSA BANA UYUMAK HARAMDIR

Proje ile ilgili açıklamada bulunan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu konuşmasında: "Geceyi aç geçiren bir tek kardeşim varsa, uyku bana haramdır. Mazlumları gözetmek, vatandaşın her derdinde yanında destekçisi olmak bizim asli vazifemizdir. Tüm kardeşlerimin sağlık koşullarında ve refah içerisinde yaşaması bizim sorumluluğumuzdadır. Sadece Erdemli'nin alt yapı sorunları değil vatandaşımızın her türlü ihtiyacı bize emanettir. İşte bu yüzden gece gündüz demeden, yorulmadan çalışacak, bir tek evi dahi desteksiz bırakmayacağız." ifadelerine yer verdi.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu limon çiçeği bir insanlık projesi erdemli erdemli haber
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Muhtar Ahmet Çalışkaner Berat Kandilini Kutladı
Muhtar Ahmet Çalışkaner Berat Kandilini Kutladı
Hayırsever Vatandaş Dairesini Bağışladı
Hayırsever Vatandaş Dairesini Bağışladı
Serdal Kaya’dan Berat Kandili Mesajı
Serdal Kaya’dan Berat Kandili Mesajı
Kamil Boran Berat Kandilini Kutladı
Kamil Boran Berat Kandilini Kutladı
kartal escort