AKP
Giriş Tarihi : 20-11-2018 15:21   Güncelleme : 20-11-2018 15:21

Serdal Kaya, “Esnaflarımızın En Büyük Derdi Otopark Sorunun Çözeceğiz”

AK Parti Erdemli Belediye Başkan A. Adayı İşadamı Serdal Kaya esnafları ziyaret ederek dertlerini dinledi. Serdal Kaya’ya Erdemli’de Çarşı esnafını ziyareti sırasında esnaflar büyük ilgi ve alaka gösterdiler.

Serdal Kaya, “Esnaflarımızın En Büyük Derdi Otopark Sorunun Çözeceğiz”

Kaya kendisininde esnaflık yaptığını ve esnafların sorunlarını çok iyi bildiğini belirterek, “Erdemli esnafının ve Erdemli’nin en büyük sorunlarından birisi olan otopark meselesini hazırladığımız proje ile çok kısa bir sürede çözerek esnafımızı ve Erdemli’mizi rahatlatacağız.

Bizim gayemiz Erdemli’ye en iyi hizmet. Bunu da ancak başında dünye lideri Recep Tayyip Erdoğan olan Adalet ve Kalkınma Partisi çatısı altında, hükümetimizin de desteğiyle Erdemli’mize büyük yatırımları getirmektir. Toplumun her kesimini ilgilendiren büyük projelerimizi hayata geçirdiğimizde Erdemli’nin iş ve aş la ilgili herhangi bir sorunu kalmayacak.

Halkımızın bütün sorunlarını ve çarelerine tek tek biliyoruz ve onlara yönelik büyük projeler hazırladık. Kalbinde Erdemli sevdası taşıyan ve bu uğurda gece gündüz demeden Erdemli ile yatıp, Erdemli ile kalkan bu kardeşiniz sizlere en iyi hizmeti yapacak ve sizleri baş tacı yapacaktır.

Erdemli’de ticaretin ve esnafımızın önünü açacak projelerimizi hazırladık. Bizleri çok iyi şekilde karşılayan Tüm Esnaf ve Sanatkar arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.