MHP
Giriş Tarihi : 14-11-2018 22:57   Güncelleme : 14-11-2018 22:57

Güçlü Kadın, Güçlü Türkiye

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları üç hafta önce gerçekleştirdiği seçimle göreve gelen yeni başkan Şeyma Dölek ve yönetimi ‘Genişletilmiş istişare toplantısı’nı Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Toroslar Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, MHP İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Berrin Altıntaş’ın katılımı ile gerçekleştirildi.

Güçlü Kadın, Güçlü Türkiye

Programda buluşan yöneticiler ve Erdemli'nin müstesna kadınları birlik-beraberlik mesajı verirken daima Erdemli için çalışacaklarını, yeni projelerle topluma fayda sağlayacaklarını bildirdi. Toplantıda konuşma yapan Kadın Kolları Başkanı Şeyma Dölek, birlik ve beraberlik içerisinde olduklarını bildirirken Erdemli'yi ve Türkiye'yi bir adım öteye taşımak için ellerinden geleni yapacaklarına vurgu yaptı.

Göreve geldikleri günden beri Erdemli'nin tüm eksikleri konusunda ciddi çalışmalar gerçekleştirdiklerini bildiren Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, kadınların aile hayatından tutunda toplum hayatına kadar her konuda ülke gelişimine katkıda bulunduğunu bildirdi.2019 yılına kadar Erdemli'nin alt yapı konusunda her türlü sorununu çözdüklerini bildiren Başkan Tollu, 2019 yılından itibaren de yer üstündeki hizmetlere hız vereceklerini bildirirken toplumun birlik ve beraberliğinin güçlenmesi noktasında her adımı bugün ki gibi atmaya devam edeceklerini ifade etti.

Toplantıda söz alarak birlik ve beraberlik konusuna değinen Toroslar Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, sağlıklı toplumların temel kaynağının, kadının toplum hayatına getirdiği yenilikler olduğunu bildirdi.

Türk kadınının cefakar ve fedakar yapısı ile toplumun birlik nişanesi olduğunu bildiren MHP İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, toplumların temel taşının kadınlar olduğunu ifade etti.