GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-11-2018 20:25   Güncelleme : 10-11-2018 20:25

Kaymakam Kula’dan Orman İşletmeye Ziyaret

Erdemli Kaymakamı Avni Kula Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaret ederek yapımı devam eden Yeni İdare Binası ve Yangın Acil Durum Üniteleri (YADÜ) inşaatı hakkında işletme müdürü İsmail Çelik’ten bilgi aldı.

Kaymakam Kula’dan Orman İşletmeye Ziyaret

Erdemli İlçe Kaymakamı Avni Kula’nın ziyaretinde Orman İşletme Müdürü İsmail Çelik, İşletme Müdür Yardımcısı Hacı Veli Sarı ve şefler eşlik etti. Erdemli Kaymakamı Avni Kula, Erdemli Orman İşletme Müdürü İsmail Çelik’ten işletmenin fiziki yapısı ve İşletme çalışmaları hakkında bilgiler alarak incelemelerde bulundu.

Kaymakam Kula, çok parçalı hizmet veren Erdemli Orman İşletme Müdürlüğü’nün ihtiyacı olan yeni İdare Binası ve Yangın Acil Durum Üniteleri (YADÜ) inşaatı ile çevre düzenleme çalışmaları hakkında bilgiler edindi.


Kaymakam Kula’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Çelik, “Sayın Kaymakamımıza bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisiyle büyük bir uyum içinde çalışmaktayız. Erdemli’nin layık olduğu yere gelmesi için birlikte hizmet etmekteyiz. Kendisine buradaki görevinde başarılar diliyorum” diye konuştu.