SPOR
Giriş Tarihi : 09-11-2018 18:36   Güncelleme : 09-11-2018 20:07

Yurt Müdüründen Başkan Morgül’e Ziyaret

Erdemli Kızkalesi Öğrenci Yurdu Müdürü Ayşe Şimşek, Erdemli Spor kulübü başkanlığını ziyaret ederek başarılar diledi.

Yurt Müdüründen Başkan Morgül’e Ziyaret

Ziyarette Erdemli Spor Kulübü Başkanı Mehmet Morgül ve Kırgızistanlı Erbol Abaı hazır bulundu. Gençlerin daha iyi ortamlarda yetişmesi için neler yapılabileceğinin konuşulduğu ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Yurt müdürü Ayşe Şimşek, ‘’Göreve başladığımızda hayırlı olsun ziyaretimize ilk Mehmet Morgül başkanım gelmişti. Bizde bu nazik ziyaretin karşılığında iadeyi ziyarette bulunup bir Erdemlili olarak öğrencilerimizin sorunlarını çözmek adına yıllardır Erdemliye ve Erdemlinin gençlerine hizmet etmiş başkanımızla istişarede bulunup gençlerimiz için birlikte neler yapabileceğimizi konuştuk. Öğrenci yurdumuzun futbol takımına Erdemli spor teknik heyetinden destek alarak maçlarımıza hazırlanmayı teklif ettik ve Mehmet Morgül başkanımızda bize bu konuda destek olacağını söyleyerek bize her türlü desteği vereceğini dile getirdi. Amacımız öğrencilerimizin en iyi ortamda çalışarak kendilerini geliştirmelerine katkı sunmaktır’’ dedi.

Yurt müdürü Ayşe Şimşek ’in ziyaretinden memnun kaldıklarını ifade eden Erdemli Spor Kulübü Başkanı Mehmet Morgül de konuşmasında, “Gençlerimizin geleceği için güzel fikir alışverişinde bulunduk. Erdemlili bir müdürün Erdemlide hizmet etmesinden memnunuz. Ayşe Hanım Erdemlili Erdemli sevdalısı bir eğitimcidir. Erdemliye güzel hizmetlerinin olacağından hiç şüphemiz yok. Bizde yurtta kalan öğrencilerimize Erdemli sporun tüm imkânlarını seferber ederek, gençlerimizin gelişimine katkıda bulunacağımızı müdür hanıma ilettik. İlk etapta Erdemli sporun teknik heyetini görevlendirerek yurtta kalan öğrencilerimizi futbol müsabakasına en iyi şekilde hazırlaması için katkıda bulunmaya karar verdik. İlerleyen aşamalarda da birlikte hareket ederek gençlerimizi geleceğe hazırlamak adına tüm imkanlarımızı öğrencilerimize seferber ettik’’ diye belirtti.

Ziyaret sonunda Başkan Morgül tarafından Ayşe Şimşek’e Erdemli spor flaması ve Erdemli spor atkısı hediye edildi.