SİYASET
Giriş Tarihi : 06-11-2018 18:26   Güncelleme : 06-11-2018 18:26

Erdemli’de Kırat Ruhu Yeniden Şahlanacak

Demokrat Parti Erdemli ilçe başkanı Veli Gürgah Erdemli Öğretmenevinde birlik beraberlik toplantısı düzenledi. Gürgah, “Erdemli’de Kırat Ruhu Yeniden Şahlanacak” dedi.

Erdemli’de Kırat Ruhu Yeniden Şahlanacak

Öğretmenevinde düzenlenen toplantıya Demokrat Parti Eski ilçe başkanlarından Zafer Topçu, Mersin Milletvekili Adayı Nuri Taner, delegeler, ilçe yönetim kurulu üyeleri, gençlik kolları ve basın mensupları katıldı.

Saygı duruşu ile başlayan toplantı İstiklal marşı ve Kuran-ı Kerim okunması ile devam etti. Programın sunuculuğunu yapan eski İlçe Başkanı Zafer Topçu, katılımcılara selamlama konuşması yaparak Demokrat Parti ruhunun aynen devam ettiğini söyledi.

Mersin Milletvekili adayı Nuri Taner’de cenazesi olduğu halde buraya iştirak etmeninde bir görev olduğunun altını çizerek, “Bizlerle sizleri bir araya getiren ilçe başkanımıza teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Demokrat Parti Erdemli İlçe Başkanı Veli Gürgah ’ta yaptığı duygu yüklü konuşmasında katılan herkese teşekkür ederek, “Benim temsil ettiğim koltuk Adnan Menderes’in, Süleyman Demirel’in yadigârıdır. Benim Partim 50 yıl iktidarda kalmış bir partidir. Biz her zaman Kırat ruhunu yaşatmaya devam edeceğiz. Bu parti benim atalarımdan kalan bir emanettir. Ben bu emanete ömür boyu sahip çıkmaya devam edeceğim. Katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Demokrat Parti Erdemli İlçe Başkanı Veli Gürgah telefonla Genel Başkan Gültekin Uysal ve İl Başkanı Tural Kadızade’ye bağlanarak onların konuşmasını salondaki partililere dinletti. Geceye katılanlar il başkanı ve genel başkanın konuşmasını uzun süre alkışladı.

İlçe Başkanı Gürgah, Demokrat Parti Erdemli İlçe Başkan yardımcılığına Ahmet Dekiş’in, Gençlik Kolları Başkanlığına da Uğur Demirel’in atandığını belirterek partilileriyle tanıştırdı.