Erdemli’de Kırat Ruhu Yeniden Şahlanacak
Advert
Advert
AdvertAdvert

Advert


Erdemli’de Kırat Ruhu Yeniden Şahlanacak

Demokrat Parti Erdemli ilçe başkanı Veli Gürgah Erdemli Öğretmenevinde birlik beraberlik toplantısı düzenledi. Gürgah, “Erdemli’de Kırat Ruhu Yeniden Şahlanacak” dedi.

Erdemli’de Kırat Ruhu Yeniden Şahlanacak
Bu içerik 1018 kez okundu.
Advert

Öğretmenevinde düzenlenen toplantıya Demokrat Parti Eski ilçe başkanlarından Zafer Topçu, Mersin Milletvekili Adayı Nuri Taner, delegeler, ilçe yönetim kurulu üyeleri, gençlik kolları ve basın mensupları katıldı.

Saygı duruşu ile başlayan toplantı İstiklal marşı ve Kuran-ı Kerim okunması ile devam etti. Programın sunuculuğunu yapan eski İlçe Başkanı Zafer Topçu, katılımcılara selamlama konuşması yaparak Demokrat Parti ruhunun aynen devam ettiğini söyledi.

Mersin Milletvekili adayı Nuri Taner’de cenazesi olduğu halde buraya iştirak etmeninde bir görev olduğunun altını çizerek, “Bizlerle sizleri bir araya getiren ilçe başkanımıza teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Demokrat Parti Erdemli İlçe Başkanı Veli Gürgah ’ta yaptığı duygu yüklü konuşmasında katılan herkese teşekkür ederek, “Benim temsil ettiğim koltuk Adnan Menderes’in, Süleyman Demirel’in yadigârıdır. Benim Partim 50 yıl iktidarda kalmış bir partidir. Biz her zaman Kırat ruhunu yaşatmaya devam edeceğiz. Bu parti benim atalarımdan kalan bir emanettir. Ben bu emanete ömür boyu sahip çıkmaya devam edeceğim. Katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Demokrat Parti Erdemli İlçe Başkanı Veli Gürgah telefonla Genel Başkan Gültekin Uysal ve İl Başkanı Tural Kadızade’ye bağlanarak onların konuşmasını salondaki partililere dinletti. Geceye katılanlar il başkanı ve genel başkanın konuşmasını uzun süre alkışladı.

İlçe Başkanı Gürgah, Demokrat Parti Erdemli İlçe Başkan yardımcılığına Ahmet Dekiş’in, Gençlik Kolları Başkanlığına da Uğur Demirel’in atandığını belirterek partilileriyle tanıştırdı.

erdemli ajans erdemli demokrat parti veli gürgah kırat kırat ruhu erdemli haber erdemli
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Gücüş’e Yeni Yaşam Alanları
Gücüş’e Yeni Yaşam Alanları
Başkan Tollu’ya Sevgi Seli
Başkan Tollu’ya Sevgi Seli
Başkan Tollu, ‘Belediyecilik Ekip İşidir’
Başkan Tollu, ‘Belediyecilik Ekip İşidir’
Ayaş Cumhur İttifakı Dedi
Ayaş Cumhur İttifakı Dedi