Kocamaz, "Daha Yapacak Çok İşimiz Var"
Advert
Advert
AdvertAdvert

Advert


Kocamaz, "Daha Yapacak Çok İşimiz Var"

​Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı Erdemli Grup Amirliği hizmet binası ile Kızkalesi Atık Su Arıtma Tesisinin açılışı başkan Burhanettin Kocamaz tarafından yapıldı. Kocamaz yaptığı konuşmada tekrar aday olacağının sinyallerini vererek, "Daha Yapacak çok işimiz var" dedi.

Kocamaz,
Bu içerik 1754 kez okundu.
Advert

Tesislerin açılışında konuşan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, İtfaiye Erdemli Grup Amirliği binasının 2 milyon 150 bin liraya, Kızkalesi Atık Su Arıtma Tesisinin ise 10 milyon liraya mal olduğunu söyledi.

Kocamaz, İtfaiyede 6 araçla birlikte toplam 43 personelin görev yaptığını kaydeden Kocamaz, Kızkalesi Atık Su Arıtma Tesisinde ise günlük bin metreküp arıtma yapılırken gerekli tadilattan sonra bu rakamın 7 kat artarak 7 milyon 920 metreküpe çıkartıldığını kaydederek, “Erdemli’ye Mersin’e daha yapacak çok işimiz var” dedi.

Arıtmanın 10 milyon liraya mal olduğunu vurgulayan Kocamaz, göreve geldiklerinde 3 adet arıtma bulunurken şu anda arıtmanın şu anda 12 adete çıktığını ifade etti.

Erdemli belediye başkanı Mükerrem Tollu da yaptığı konuşmada, hem ilçe belediyesinin hem de büyükşehir belediyesinin yaptığı hizmetlerin Erdemli insanına yapıldığını dile getirerek, ‘’9 yıldır bu ilçeye taş üstüne taş koymaya çalışıyoruz. Kim bu ilçenin imarı için taş üstüne taş koymuş ise Allah ondan razı olsun diyor teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Mahalle muhtarları adına ise, Köselerli Mahallesi muhtarı Kemal Çevik ile Toros mahallesi muhtarı Mehmet Şavk birer teşekkür konuşması yaptı.

Öte yandan açılışlar esnasında güneş paneli, ceviz ve zeytin fidanı dağıtımı yapıldı.

Kızkalesi Atık Su Arıtma Tesisi açılışında muhtar Murat Kale başkan Kocamaz’a teşekkür ederek çiçek takdiminde bulundu.

Açılışa, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve davetliler katıldı.

erdemli ajans mersin büyükşehir belediyesi burhanettin kocamaz mersin erdemli kızkalesi erdemli haber
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Gücüş’e Yeni Yaşam Alanları
Gücüş’e Yeni Yaşam Alanları
Başkan Tollu’ya Sevgi Seli
Başkan Tollu’ya Sevgi Seli
Başkan Tollu, ‘Belediyecilik Ekip İşidir’
Başkan Tollu, ‘Belediyecilik Ekip İşidir’
Ayaş Cumhur İttifakı Dedi
Ayaş Cumhur İttifakı Dedi