Gazilerimize Minnet Borcumuz Var
Advert
Advert
AdvertAdvert

Advert


Gazilerimize Minnet Borcumuz Var

Erdemli Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü, ‘’Gazilerimize minnet borcumuz var’’ diyerek Erdemli’deki muharip gazileri polis Lokalinde bir araya getirerek kahvaltı verdi, istek ve taleplerini dinledi. Şahingözlü bu sosyal faaliyetin geleneksel hale getirileceğini söyledi.

Gazilerimize Minnet Borcumuz Var
Bu içerik 492 kez okundu.
Advert

Erdemli Cumhuriyet Başsavcısı Durmuş Ali Karakoca ile birlikte Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü ’nün Erdemlili gazilerle verdiği sabah kahvaltısına katılan Erdemli Kaymakamı Avni Kula, burada yaptığı konuşmada, ‘’Gazilerimize minnet ve şükran borcumuz var. Canlarını bu vatanın huzuru ve güvenliği için ortaya koyarak gazilik unvanına sahip olan sizler olmasaydınız bugün bizler huzur içinde buralarda olamazdık. Sizlere teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Erdemli Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü de yaptığı konuşmada, ‘’Şehit ve gazilerimize minnet borcumuz var. Bu yıl ilkini gerçekleştirdik inşallah geleneksel hale getireceğiz bu buluşmaları. Emniyet teşkilatımız siz gazilerimizin emrindedir. Ayrıca polis Lokalimiz de hizmetinizdedir. Size gelen misafirlerinizi de alıp Lokalimize gelip dinlenebilir, misafirlerinizi konuk edebilirsiniz. Sizlere şükran borcumuz var’’ şeklinde konuştu.

Muharip Gaziler Derneği Erdemli Temsilcisi Hamdi Taşyonar da yaptığı konuşmada, Erdemli Kaymakamı Avni Kula başta olmak üzere Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü ile Jandarma komutanı Binbaşı Mehmet Derin’in gazilere verdiği değerden dolayı teşekkür etti. Gazilerin bir araya getirilmesinin anlamının büyük olduğunu vurgulayan Taşyonar, ‘’Hep böyle birlikte olursak bizi kimse yıkamaz ve yenemez. Sizlere teşekkür ediyorum’’  diye konuştu.

erdemli ajans erdemli emniyet müdürlüğü gazi erdemli erdemli haber
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Gücüş’e Yeni Yaşam Alanları
Gücüş’e Yeni Yaşam Alanları
Başkan Tollu’ya Sevgi Seli
Başkan Tollu’ya Sevgi Seli
Başkan Tollu, ‘Belediyecilik Ekip İşidir’
Başkan Tollu, ‘Belediyecilik Ekip İşidir’
Ayaş Cumhur İttifakı Dedi
Ayaş Cumhur İttifakı Dedi