GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-10-2018 15:04   Güncelleme : 27-10-2018 15:08

Küstülü’de Hizmetten Nasibini Aldı

Küstülü Mahallesi'nde (köy) asfalt temel hazırlığı tüm hızıyla sürerken, Belediye Başkanı Mükerrem Tollu yaptığı açıklamada, çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını bildirdi.

Küstülü’de Hizmetten Nasibini Aldı

Erdemli'nin büyükşehir yasası sonrasında 71'e yükselen mahalle sayısına dikkat çeken Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yaptığı açıklamada, bu artışa rağmen son derece büyük işler başardıklarının altını çizerek, Erdemli'nin her mahallesinde belediye ekiplerinin vatandaşın rahatı için çalışmalar sergilediğini söyledi.

KÖYLER TARİHİNDE BİR İLKİ YAŞIYOR!

Erdemli Belediyesi'nin mahallelerine yaptıkları hizmetlerden dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşların yanı sıra muhtarlar da yapılan hizmetlerle köylerinde yarım asırlık hayallerin gerçeğe dönüştüğünü söyledi. Belediyenin Küstülü sokaklarını nakış nakış işleyerek parke ile donattığına işaret eden ve Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'nun hizmetlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Muhtar Adnan Kökten, 4,5 yıldır muhtarlık yaptığını anlatarak, Küstülü'nün tarihinde görmediği hizmetlere Mükerrem Tollu sayesinde kavuştuğunu vurguladı. 1873 yılında köy olan Küstülü'nün anayol dışında asfalt hizmetinin olmadığına dikkati çeken Muhtar Kökten, Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'nun Küstülü'yü İstanbul görünümüne kavuşturduğu savundu. Başkan Tollu'ya desteklerinin artarak devam ettiğinin altını çizen Muhtar Kökten, "Köyümüzde asfaltsız yer bırakmadı. Erdemli genelinde olduğu gibi tarihinde bir ilk hizmetlere tanıklık ettik. Her daim köylünün çiftçinin yanında güler yüzlü ve dostane yaklaşımıyla örnek bir belediye başkanı profili çizdi. Bizlere önderlik ve liderlik yaptı. Şimdiye kadarki yerel yönetimler içerisinde en çalışkanı olan Belediye Başkanımız Sayın Mükerrem Tollu'ya mahallemize olan hizmetlerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz" şeklinde konuştu.

TALEP BİZDEN HİZMET BAŞKAN TOLLU’DAN

Mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı teşekkürlerini ileten Küstülü Mahalle (KÖY) sakinleri, "Erdemli Belediyesi'nin mahallemize yaptığı hizmetlerden çok memnunuz. Erdemli Belediye Başkanımız Mükerrem Tollu, sağ olsun, ne istersek yapılıyor ve ihtiyaçlarımız karşılanıyor. Talebimizi iletiyoruz ve hemen gelip gereken çalışmaları yapıyorlar. Yine aynı şekilde yollarımızı yaptılar. Tozdan topraktan kurtulduk. Çok az bir eksiğimiz kaldı. Erdemli Belediye Başkanımız sayın Mükerrem Tollu’ya teşekkür ediyoruz" diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.