GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-10-2018 17:49   Güncelleme : 26-10-2018 17:49

Çeşmeli Anaokulu’na Belediye Hizmeti

Erdemli Belediyesi kent merkezi ve beldelerde bulunan okulların boya badana işini yapan belediye ekiplerinin, okul ayrımı yapmadan gelen talepler doğrultusunda Çeşmeli Mahallesi Anaokulu’nun iş ve dış cephesinin tadilat ve boya-badana işlerini gerçekleştirdikleri bildirildi.

Çeşmeli Anaokulu’na Belediye Hizmeti

Erdemli tarihinde okullara yönelik en çok hizmetin kendi dönemlerinde verildiğine işaret eden Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yapılan hizmetlerin belediyenin eğitim öğretime verdiği önemin büyüklüğünü ortaya çıkardığını söyledi.

Okullara yapılan hizmetlerle ilgili bilgi veren Başkan Tollu, boya badana dışında hizmet ihtiyacı bulunan okul yollarını asfalt ve parke yollara kavuşturduklarını, yollarında genişletme çalışmaları yaptıklarını aynı şekilde okul bahçelerini de parke taşlarla ördüklerinin altını çizerek, öğrencilerin kaliteli ve huzurlu bir eğitim görebilmeleri adına her türlü hizmeti yerine getirmeye devam edeceklerini kaydetti.

ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Öğrencilerin kaliteli ve huzurlu bir eğitim görebilmeleri adına her türlü hizmeti yapmaya devam edeceklerini de sözlerine ekleyen Başkan Tollu şöyle devam etti; ‘’ekiplerimiz tüm okulların hizmet isteklerini istisnasız yerine getiriyorlar. Biz görevde olduğumuz süre içinde bu hizmetlerimiz aynı çizgi üzerinde devam edecek. Eğitim ortamının rahat olması için belediye olarak üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz.’’

BAŞKAN TOLLU’YA TEŞEKKÜR ETTİLER

Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’nun eğitime yönelik yaptığı hizmetlerin önemine değinen okul yetkilileri ile birlikte öğretmenler,  mahalle muhtarı ve vatandaşlar da yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini ifade ederek, Erdemli Belediyesi’nin eğitime verdiği desteklerinden dolayı da teşekkür etti ve başarılarının devamının diledi.