SPOR
Giriş Tarihi : 26-10-2018 17:05   Güncelleme : 26-10-2018 17:05

Kaymakam Kula Şampiyonları Ödüllendirdi

Erdemli Kaymakamı Avni Kula, Wushu-Kung-fu Türkiye şampiyonasında dereceye giren öğrencileri birer kol saati hediye ederek ödüllendirdi.

Kaymakam Kula Şampiyonları Ödüllendirdi

29-30 Eylül tarihleri arasında Kırşehir’de 36 ilden 550 sporcunun katıldığı şampiyonada minikler kategorisinde 8 yaşındaki Baturay Şafak Arslan Türkiye şampiyonu, 13 yaşındaki Cihan Kurt Türkiye şampiyonu ve 12 Yaşındaki Muhammed Emin Duman kendi kategorilerinde Türkiye şampiyonu oldular.

Başarılı sporcular Antrenörleri Fevzi Arslan ve Nadide Şahin ile birlikte Kaymakam Avni Kula’yı makamında ziyaret ettiler.

Başarılı sporcuları tebrik eden Kaymakam Avni Kula, “Erdemlimizden böyle güzel ve başarılı gençlerimizin çıkması bizleri onurlandıracaktır. Altın madalya kazanmak kolay bir şey değil. Gençlerimiz bunu başarmış ve bizimle sevincini paylaşmak istemişler. Bizler onların başarıları ile gurur duyarız ve elimizden gelen desteği veririz. Hepsinin gözlerinden öpüyorum’’ dedi.

Konuşmanın ardından Kaymakam Avni Kula başarılı sporculara birer kol saati hediye ederek ödüllendirdi başarıların devamını diledi.