SPOR
Giriş Tarihi : 25-10-2018 00:24   Güncelleme : 25-10-2018 00:24

Belediyespor Basket Takımı Göz Dolduruyor

Başarılarıyla camianın gurur kaynağı olmaya söz veren ve yaptığı iki hazırlık maçını da kazanan Erdemli Belediye Spor Basketbol takımına Erdemli Özel Yenişehir Hastanesi sponsor oldu.

Belediyespor Basket Takımı Göz Dolduruyor

Mersin’den sonra Erdemli’ye yaptıkları sağlık yatırımı ile dikkatleri üzerine çeken Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi yeni kurulan Erdemli Belediyesi Basketbol takımına forma sponsoru oldu. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Deniz Örener, hastane yönetimi, belediye yetkilileri ve Erdemli mahalle muhtarlarının katıldığı protokol yemeğinde, imza töreni yapıldı.

Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ‘’Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Mersin’den sonra Erdemli’ye açtıkları hastane ile bölge halkımızı ve bizleri sevindirdi. Daha kaliteli hizmet alabilmek adına Erdemli’nin böyle bir hastaneye ihtiyacı vardı. Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi’nde istihdam edilen personellerin de bölge halkından olması Erdemli adına da son derece sevindirici. Spora ve sporcuya verdikleri değeri gösteren bir kuruluş olan Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi, Erdemli Belediyesi Basketbol Takımına sponsor olarak bizlere güç sağladı. Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Deniz Örener’e hem bölgemize yaptıkları yatırım hem de takımımıza sağladığı desteklerden dolayı Erdemlililer adına teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.

ÖRENER: ‘SPORUN VE SPORCUNUN DESTEKÇİSİYİZ’

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Deniz Örener, ‘Sağlıkta güven spora destek’ sloganıyla amatör sporlara desteğimiz devam edecektir’ açıklamasında bulunarak, sporun her zaman desteklenerek yaşatılması gerektiğinin altını çizdi Örener, ‘’Kentin yükselen bölgelerinden olan Erdemli’ye yaptığımız yatırımdan dolayı oldukça mutluyuz. Gerek bölge halkı gerekse yapısı ile örnek ilçelerimiz arasında yer alan Erdemli’ye değer katmak ve sağlık alanındaki açığı kapatmak adına Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi olarak en kaliteli hizmeti vermeye gayret göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Sporun ve sporcunun desteklenmesi adına Erdemli Belediyesi Basketbol Takımının her zaman yanında olduğumuzu bildirir, takımımıza girmiş oldukları bu yolda başarılar dileriz’’ diye konuştu.