SPOR
Giriş Tarihi : 17-10-2018 20:13   Güncelleme : 17-10-2018 20:13

Erdemlispor Sezona Madalya İle Başladı

Erdemlispor Oryantiring takımı 2018-2019 sezonuna Tokat Niksar’da aldığı madalya ile başladı

Erdemlispor Sezona Madalya İle Başladı

Erdemlispor Klüp Başkanı Mehmet Morgül gençlerimizle gurur duyuyoruz diye başladığı konuşmasını şu şekilde devam ettirdi; “Altyapıya önem veriyoruz. İlimizi ve İlçemizi Türkiye’mizde yapılan tüm yarışmalarda temsil ediyoruz. Bizi izlemeye devam edin “ dedi.

Başkan Morgül “Hedefimiz, Türkiye birinciliği ve uluslararası arenada Türk Bayrağımızı en yüksek burçlarda dalgalandırmaktır. Para ile saadet ve başarı olmaz. inaçlı sabırlı, mücadeleci, özgüvenli, vatan ve bayrak sevgisiyle yetiştirdiğimiz sporcularımız başarı grafiklerini sürekli olarak yükselterek Erdemli’mizi ve Mersin’imizi en güzel şekilde temsil etmektedirler kendileri tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.

Erdemli Spor Kulübü Oryantiring takımı Antrenörleri Mehmet Güzel ve Ahmet Yaşar 13-14 Ekim 2018 tarihlerinde Tokat-Niksar’da düzenlenen Türkiye 1. Kademe Oryantiring yarışmalarında 16 kişik ekibiyle başarılı bir yarış çıkardılar çok teşekkür ediyorum.

Niksar’da E-50 kategorisinde Türkiye 2. liği madalyasını alan Kulüp antrenörü Ahmet Yaşar’ı canı gönülden kutluyorum“ dedi.