SİYASET
Giriş Tarihi : 17-10-2018 19:33   Güncelleme : 17-10-2018 19:33

İyi Parti Fazıl Koşar’la Devam

İyi Parti Erdemli İlçe Başkanlığına Yeniden Kurucu Başkan Fazıl Koşar Getirildi

İyi Parti Fazıl Koşar’la Devam

İyi Parti Erdemli ilçe başkanlığına kurucu ilçe başkanı Osman Fazıl Koşar yeniden atandı.  Koşar’ın ilçe başkanlığına atanma açıklamasını parti ilçe binasında düzenlenen törenle İyi Parti Mersin İl Başkanı Servet Koca yaptı.

Partililere konuşan Koca, başta Mersin Büyükşehir Belediyesi olmak üzere ilçelerden de 6 tanesini alacaklarını açıkladı. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Mersin ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlıklarını kesin alacağız açıklamasının ardından çalışmalar yürüttüklerini dile getiren Koca, istenilen belediyeleri almak için de en büyük görevin kadınlara düştüğünü belirtti. Büyükşehir belediyesi başta olmak üzere ilçe belediye başkan adaylarını 15 Kasıma kadar açıklamış olacaklarını dile getiren Koca, Burhanettin Kocamaz ile ilgili söylenen sözler için de, ‘’Bizim gönlümüzden geçen başkan adaylarından. Çünkü bizim başkan adayları için belirlediğimiz 5 kriterin hepsi kendisinde mevcut. Ancak şu anda kesin şu isim diyemiyoruz. 15 Kasıma kadar açıklamış oluruz’’ dedi.

İyi Parti’nin Erdemli kurucu ilçe başkanı Osman Fazıl Koşar’ı yeniden ilçe başkanı atadıklarını ifade eden Koca, büyükşehir başta olmak üzere tüm ilçe seçimlerini alacak güçte olduklarını bunu da 24 Haziran seçimlerinde gösterdiklerini belirtti.

İyi Parti Erdemli ilçe başkanlığına yeniden atanan Osman Fazıl Koşar da seçimlerde en yüksek okuyu alacaklarını ve belediyelere İyi Parti bayrağını dikecekleri sözünü verdi.