Gazeteci Şahin’e Onur Ödülü
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert


Gazeteci Şahin’e Onur Ödülü

Erdemli Belediyesi tarafından bu yıl 4.sü düzenlenen ‘’4. Kızkalesi Yerel Medya’’ günlerinde Erdemli'de gazeteciliğin duayeni Muzaffer Şahin'e Onur Ödülü verildi.

Gazeteci Şahin’e Onur Ödülü
Bu içerik 1825 kez okundu.
Advert
Haberin videosu için tıklayın!

64 Yıllık Erdemli ilçe tarihinin 50 yıldır gazetecilik yapan ve birçok kitabı olan Gazeteci Yazar Muzaffer Şahin'in rahatsızlığı nedeniyle ödülü kardeşi Gazeteci Durhasan Şahin aldı.

7 Ülke ve 40’ın üzerinde İl’den toplam 400 gazetecinin katıldığı ve 35 kategoride ödüllerin dağıtıldığı ‘’4. Kızkalesi Medya Günleri’’ nde Onur Ödülü Erdemli’nin Duayen Gazeteci-Yazarı Muzaffer Şahin’e verildi.

Uzun süredir hastalıkla mücadele eden ve rahatsızlığından dolayı ödül törenine katılamayan Gazeteci Yazar Muzaffer Şahin’in Onur Ödülünü Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'dankardeşi Gazeteci Durhasan Şahin aldı.

Ödül töreninde teşekkür konuşması yapan Durhasan Şahin, ‘’Bizlere gazeteciliğin sadece bir meslek ve iş olmadığını, insani ve vicdani yönlerinin de bu işin merkezinde olduğunu,

Gazeteciliğin çarpıtmadan olayın bütün yönleriyle ve unsurlarıyla dedikodu ve niyet okumadan gerçekleri yazmak ve yansıtmak olduğunu bizlere o öğretti. Gazeteciliği şantaj ve tehdit unsuru olarak kullanmadan kamuoyunun haber alma hakkını onlar adına araştırıp bilgi, belge, fotoğraflarla aydınlatmak olduğunu bizlere Muzaffer Şahin öğretti.

Gazeteciliğin inandığımız bütün kutsalların, insanların özel hayat mahremiyetlerine girmeden iyiliği yaymak olduğunu,

Gazeteciliğimizi Erdemli’nin, Memleketin menfaatine olacak şekilde kullanmamızı öğüt veren, kendi şahsımıza zararı dokunsa da doğruları yazmamızı isteyen

Büyük ustamız, ağabeyimiz Muzaffer Şahin’i aldığı ödülden dolayı kutluyoruz. Keşke bu güzel gecede ve ödül töreninde burada olsaydı’’ dedi.

Onur ödülü aldığını kendisine ilettiğimiz Muzaffer Şahin’de “Bu naif düşüncelerinden dolayı Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve ekibine teşekkür ediyorum. ‘’4. Kızkalesi Medya günleri’’ne katılan tüm meslektaşlarımı katılımlarından dolayı tebrik ediyorum. Bu organizasyonun Kızkalesi’nin, Erdemli’nin ve Bölgemizin tanıtımına büyük katkı sağlayacağına inanıyor ve devamını diliyorum. Ayrıca her zaman yanımda olan tüm dostlara teşekkür ediyor ve en kısa zamanda kavuşmak umudu ve duası ile saygılar sunuyorum” diye halisane dileklerini dile getirdi.

Ustamız gazeteci Muzaffer Şahin adına ödülü aldıktan sonra Anadolu Ajansı Erdemli Temsilcisi Gazeteci Derviş Çömez ve benle fotoğraf çektiren TRT Ana Haber Spikeri Zafer Kiraz, “Benim için bu organizasyonun en anlamlı karesi bu oldu. Muzaffer Beye acil şifalar diliyor, selamlarımı sunuyorum” dedi.

erdemli ajans erdemli belediyesi kızkalesi medya günleri erdemli kızkalesi
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
İŞ-KUR’ un Engelli İstihdamı Proje Başvuruları Başladı
İŞ-KUR’ un Engelli İstihdamı Proje Başvuruları Başladı
Önce Eğitim Aldılar Sonra Bisiklet Turuna Çıktılar
Önce Eğitim Aldılar Sonra Bisiklet Turuna Çıktılar
Erdemli Belediyesi Yeni Yollar Açıyor
Erdemli Belediyesi Yeni Yollar Açıyor
Halk Eğitim’in İftarlı Anneler Günü Kutlaması
Halk Eğitim’in İftarlı Anneler Günü Kutlaması
kartal escort