Salı ve Çarşamba Elektrik Kesintisi
AdvertAdvert


Salı ve Çarşamba Elektrik Kesintisi

Toroslar Edaş’tan yapılan yazılı açıklamaya göre Salı ve Çarşamba günü Erdemli Merkez, Akdeniz, Koyuncu ve diğer mahallelerde 09.00 – 17.00 arasında elektrik kesilecek yerler şu şekilde;

Salı ve Çarşamba Elektrik Kesintisi
Bu içerik 1237 kez okundu.

09.10.2018 Salı Tarihinde Enerji Verilemeyecek Yerler

Mersin’in Erdemli İlçesi Merkez Mahallesi Erdemoğlu Bulvarı, Sabahattin Çakmakoğlu Caddesi, Abdurrahman Şevk Caddesi, Fazilet Sokak, Meltem Sokak, Sağlık Sokak, Batuhan Sokak ve Hoca Ahmet Yesevi Sokağa 9:00-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Mersin’in Erdemli İlçesi Güzeloluk Mahallesi Merkez Sokağa 9:30-17:30 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

10.10.2018 Çarşamba Tarihinde Enerji Verilemeyecek Yerler

Mersin’in Erdemli İlçesi Akdeniz Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı, Güzeloluk Caddesi, Serinler Caddesi ve Yunus Emre Caddesi ile Yunus Bey Sokak, 1005 Sokak, 1006 Sokak ve 1007 Sokak, Koyuncu Mahallesi Güzeloluk Caddesi ve Keller Caddesi ile Sazbaşı Sokak, Demirönem 1 Sokak, Fevzi Çakmak Sokak, Cezaevi Sokak, Kuyubeleni Sokak, İmam Hatip Sokak, Gülden Ağa Sokak ve Yüksek Mahalle Yavuz Sultan Selim Bulvarı, Oymalar Sokak, Özsezerler Sokak, Yaylalar Sokak, Halil Kiya Sokak, Mehmet Kiya Sokak ve Kozalık Sokağa 9:00-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Mersin’in Erdemli İlçesi Kargıpınarı Mahallesi, Sarıyer Mahallesi ve Çeşmeli Mahallelerine 7:00-9:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Mersin’in Erdemli İlçesi Kargıpınarı Mahallesi, Sarıyer Mahallesi ve Çeşmeli Mahallelerine 15:00-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Mersin’in Erdemli İlçesi Çerçili Mahallesi Karakoyak Sokağa 9:30-15:30 saatleri arasında AG-Hizmet Alım Çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

erdemli ajans elektrik kesintisi erdemli
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Karda Mahsur Kalan Yörükler Kurtarıldı
Karda Mahsur Kalan Yörükler Kurtarıldı
Aşırı Yağışlara Karşı Tedbirler Erdemli’yi Kurtardı
Aşırı Yağışlara Karşı Tedbirler Erdemli’yi Kurtardı
Valilikten Yalanlama, Cuma Günü Okul Var
Valilikten Yalanlama, Cuma Günü Okul Var
Köprüyü Sel Aldı
Köprüyü Sel Aldı