SPOR
Giriş Tarihi : 01-10-2018 17:34   Güncelleme : 01-10-2018 17:34

Erdemlispor’dan Flaş Transfer

Erdemlispor Başkanı Mehmet Morgül transferde son dakika golü atarak Kırgızistan'ın futbolda genç yeteneği Erbol Abaı resmen Erdemlispor’a transfer etti.

Erdemlispor’dan Flaş Transfer

Erdemlispor Başkanı Mehmet Morgül otuz üç yıllık tecrübesini konuşturarak bütün amatör kulüplerin peşinden koştuğu Kırgızistan Genç  Milli takım Orta saha oyuncusu 1997 doğumlu  Erbol  Abaı'yi Sarı Yeşil renklere bir yıllığına bağladı. Başkan Morgül bu transferla Spor kamuoyunda günün konusu oldu.

Başkan Mehmet Morgül : “2018-2019 sezonunu  açıyoruz. Yeni sezonun herkese hayırlı olmasını temenni ediyorum. Genç bir ekiple yeni sezona başlıyoruz. Grubumuzda mücadele eden bütün kulüpler yeni sezon için geçen sezona göre daha güçlendiler. Biz de teknik ekibimizin vermiş olduğu rapor doğrultusunda kadromuzu oluşturduk.

Teknik ekibimize ve futbolcularımıza güveniyoruz.  Ata yurdumuzdan ana yurdumuza transfer gerçekleştirdik. Ne mutlu Türküm diyene'' dedi.

Erdemlisporun flaş transferi Erbol Abaı’da yaptığı açıklamada: “Türkiye'de ve Erdemlisporda olmaktan mutluyum gururluyum. Başkanım Mehmet Morgül'ü tanımak da çok güzel. Ben kendimi memleketimde gibi hissediyorum. Türk Toplumu dünyanın en büyük ailesidir. Ayrımız gayrımız yoktur” dedi.

Erdemlispor Teknik Direktörü Vehbi Özdemir: ''Erdemli’mizin bu zamana kadar en büyük transferini Amatörün Cavcav’ı Başkanımız Mehmet Morgül'le gerçekleştirdik.

Soydaşımız olan Erbol Abaı transferi  gurubumuzda dengeleri değiştirmiştir. Başkanıma Teşekkür ediyorum. Takım olarak başarılı bir sezon geçirmek için çalışmalarımıza Başkanımız Mehmet Morgül ve yönetimimizin desteği ile gece gündüz çalışıyoruz. Daha çok çalışarak  hedefimize  ulaşmak istiyoruz.” Dedi.