Erdemli’de Bir İlk
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert

Advert


Erdemli’de Bir İlk

Erdemli’de Nevzat Özdemir tarafından Merkez mahallesi Özel idare sokak SGK Binası karşısına açmış olduğu Türkoğlu Yemek Fabrikası toplu yemek ve tabldot yemek siparişi verenlerin tercih yeri oluyor.

Erdemli’de Bir İlk
Bu içerik 1651 kez okundu.
Advert

Toplu yemekler yapan Yemek fabrikası deneyimli elamanları ve Gıda Mühendisi ile Hijyenik ortamda, bol Yemek Çeşitleri ve çalışanlarının büyük bir bölümünün bayanlardan oluşan Türkoğlu yemekçilik sahibi Nevzat Özdemir; “Tüm Erdemlili  Hemşehrilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktayız” dedi.

Özdemir yaptığı açıklamada “Daha önce deneyimli ve sektörün içinden gelen biri olarak memleketimize hizmet etmek amacıyla Deneyimli ve Dalında Tecrübeli, Ustalığında ve Genç bir Gıda mühendisimizle, 2 aşçı, 1 aşçı yardımcısı, 2 şoför, 2 temizlik görevlisi, , 2 muhasebe ve bizlerle birlikte 12 kişilik ekibimizle Türkoğlu Yemek Fabrikamızla Erdemli halkımızın hizmetine ediyoruz. Firmamıza  halkımızın gösterdiği ilgi ve alaka bizleri çok mutlu etti. Halkımıza Kaliteli yemeği Ucuza yedirmek tek amacımız. Yöremizin damak tadına uygun yemeklerle tüm halkımızın İhtiyaçlarını karşılamak üzere çıktığımız bu yolda bölge halkının desteğini arkamıza alarak işimizi ve lezzetimizi daha da ileriye taşımak istiyoruz. Halkımızın, Toplu her türlü yemek ihtiyacının karşılamaya talibiz. Mevlüt, Düğün, Nişan, İftar Yemeği Ve Kurumlar, İşyerleri, Fabrikalar vs. Her türlü toplu yemek ihtiyacı için bizi aramanız yeterli. Günde 3 bin yemek kapasiteli fabrikamızla, aylık çıkardığımız menü doğrultusunda kendi servis araçlarımızla müşterilerimizin istediği yere yemekleri götürüyoruz.

5 ÇEŞİT YEMEK 10 TL

Erdemli halkımızın ve esnafımızın kaliteli yemek ve aynı zamanda ucuz yemek yemesi için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Şuanda 5 çeşit yemeğimiz 10 TL. den satışa çıkarken. Halkımızın isteği doğrultusunda menülerimizde değişiklikler yapılıp, lezzet ve damak tadı odaklı hizmet anlayışımızla hizmetimize devam ediyoruz.

MUTFAK KAMERADAN İZLENEBİLİYOR

Hizmetimiz sadece fiyat ve kalite ile sınırlı olmamakla birlikte Mutfağımız müşterilerimiz tarafından da izlenebilmektedir. Yeni güvenlik kamera sistemi ile barkotumuzun telefonlar tarafından okutulması ile birlikte yemekhanemizde yemeklerin nasıl yapıldığını tüm müşterilerimiz izleyebilmektedir.

Amacımız Erdemli halkının hakettiği temiz, kaliteli hizmeti en iyi şekilde sunmaktır.

Bölgemizin her yerine hizmet verebiliriz. Vatandaşımız yemek sayısını ve verileceği yeri bize bildirmesi yeterli. Bütün imkanlarımızla birlikte zamanında sıcak ve kaliteli yemeğimizi personelimiz kontrolünde götürüyor, yemekleri de dağıtıyoruz. Vatandaşımızın kolaylığı için elimizden gelen çabayı sarfediyoruz. Şimdiden bütün Erdemli halkına teşekkür eder, herkesi Türkoğlu Yemek fabrikasına beklerim” dedi.

 

erdemli ajans türkoğlu yemekçilik erdemli yemek erdemli yemek toplu yemek
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Başkan Tollu, “Altyapıya Önem Verip Spor Tesislerinin Sayısını Arttıracağız”
Başkan Tollu, “Altyapıya Önem Verip Spor Tesislerinin Sayısını Arttıracağız”
Başkan Tollu’nun Karaahmetli Ziyareti Mitinge Dönüştü
Başkan Tollu’nun Karaahmetli Ziyareti Mitinge Dönüştü
Başkan Tuna, “Bu Kenti Sevgiyle Büyüteceğiz”
Başkan Tuna, “Bu Kenti Sevgiyle Büyüteceğiz”
Başkan Tollu, “İki Günü Bir Olan Ziyandadır”
Başkan Tollu, “İki Günü Bir Olan Ziyandadır”