Gaye’de Eğitim Başladı
AdvertAdvert


Gaye’de Eğitim Başladı

Bölgenin en büyük eğitim kampüsü Gaye okullarında ders zili çaldı eğitim başladı.

Gaye’de Eğitim Başladı
Bu içerik 2219 kez okundu.

Okul bahçesinde zilin çalınmasıyla toplanan öğrencileri ilk günlerinde aileleri de yalnız bırakmadı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından bir konuşma yapan Gaye Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Nezir Aslan, yeni eğitim sezonunun eğitim camiasına hayırlı olması dileğinde bulundu, önemli mesajlar verdi.

Topluma çok önemli iki vaatte bulunduklarını belirten Nezir Arslan bunlardan tam donanımlı kampüsü yaptıklarını tam donanımlı öğrenci yetiştirme işinin de öğretmenlere düştüğünü ifade etti. Gaye’nin eğitim kadrosunun muhteşem olduğunu ve tam donanımlı nesiller yetiştireceklerine canı gönülden inandıklarını belirtti.

Öğretmenlerden eğitimi aşkla şevkle yapmalarını isteyen Arslan, sevgisiz hiçbir şeyin olmayacağını bunu da öğretmen arkadaşlarının başaracağını inandığını belirtti

Öğrencilere de seslenen Nezir Arslan: “Biz size muhteşem bir kampüs inşa ettik sizde bize bunun karşılığı olarak geleceğimizi inşa edin. Hedefinizi çok yüksek tutun, yüksek hedefi olmayanın geleceği de olmaz. Hedefinizi koyun, önce kendinize sonra öğretmenlerinize ve eğitim kampüsümüze inanın ve güvenin” dedi

Bize güvendiğiniz için sizlere minnettarız diyerek velilere teşekkür eden Nezir Arslan, ‘’Sorumluluğumuzun farkındayız ancak eğitim öğrenci ile öğretmen de ve veli ile tamamlanır, lütfen bu sürece sizde dahil olun. Sizin de bizimde gayemiz bir bu ortak gaye gerçekleştirmek için lütfen sizde desteklerinizi esirgemeyin’’ diye konuştu.

Bu vesile ile 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılımızın öğretmen ve öğrencilerimize başarı, hayırlar getirmesini temenni ediyorum diyen Arslan, ‘’Gaye’miz Erdemlimize, Mersin’imize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olsun” diye belirtti.

Gaye Okulları Eğitim Koordinatörü Mehmet Coşar da konuşmasında Eğitim ve Öğretim yılını kutlayarak, başarılı geçmesini temenni etti. Okulun bu ilk gününde eğitimde disipline verdikleri öneme dikkat çekerek şunları söyledi:

“Okulumuzda öğrencilerimizin formalarını mutlaka giyerek gelecekler. Kampüsümüzde cep telefonu yasak. Öğrencilerimiz ailelerine ulaşmak istediklerinde biz her türlü yardımcı olacağız.

Gaye’de eğitimden daha öncelikli bir konu yok. Öğrencilerimizi eğitim ordumuzla birlikte tam donanımlı olarak yetiştireceğiz. Okulumuz tamamen buna göre inşa ettik. Yüzme havuzundan bilişim atölyesine, gözlem evinden, fizik, kimya, bilgisayar, el sanatları laboratuvarına kadar hepsi öğrencilerimizin en iyi şekilde yetişmeleri için. Okulumuzda görev alan eğitim ordumuzla, öğrencilerimizle ve velilerimizle hepimizin Gaye’si bir” ifadesini kullandı.

Konuşmaların ardından öğrenciler sınıflarına giderek ders başı yaptılar. Nezir Arslan ve Mehmet Coşar velilere tek tek ilgilenirken çeşitli ikramlarda bulundu.

erdemli ajans gaye okulları gaye ders başladı erdemli eğitim gaye eğitim erdemli
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
AK Parti’de Sosyal Projelerde Vizyon Örtüşmesi
AK Parti’de Sosyal Projelerde Vizyon Örtüşmesi
Daha Yeşil ve Güzel Bir Erdemli
Daha Yeşil ve Güzel Bir Erdemli
Başkan Tuna, 15 Yılda Belediyecilikte Usta Olduk
Başkan Tuna, 15 Yılda Belediyecilikte Usta Olduk
Başkan Tuna “Yerli Üretim ve Yerli Tüketime Önem Vermeliyiz”
Başkan Tuna “Yerli Üretim ve Yerli Tüketime Önem Vermeliyiz”