GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-09-2018 19:03   Güncelleme : 16-09-2018 19:03

Kaliteli Servis EFE, Kaliteli Eğitim GAYE’de

Gaye Okulları tarafından Servis Hizmetini yapacak olan Efe Tur şoför ve hosteslere bilgilendirme toplantısı yaptı

Kaliteli Servis EFE, Kaliteli Eğitim GAYE’de

GAYE  Okulları her alanda göstermiş olduğu öncülüğünü bu alanda da gösterdi. Yeni eğitim öğretim yılı başlamadan önce  servis şoförlerine ve hosteslere servis güvenliği ve genel kurallar hakkında bilgilendirme yaparak verimli bir toplantı gerçekleştirdi.

GAYE Okulları ve KOMŞU Mağazaları Yönetim Kurulu başkanı Nezir Arslan, Eğitim Koordinatörü Mehmet Coşar ve servis şoförleri kahvaltıda biraya geldi.

Yönetim Kurulu Başkanı Nezir Arslan yaptığı konuşmada,  “Servisler çok önemli bir görevi icra etmektedir. Sadece kendi canlarını değil bir çok can taşıdıklarının farkında olarak hizmet vermek zorundadırlar. Biz servisimiz olan Efe Tur ve sizlere güveniyoruz” dedi.

Daha sonra okulun konferans salonunda Gaye Okulları Eğitim Koordinatörü Mehmet Coşar şoför ve hosteslere servis güvenliği, dikkat etmeleri gereken detaylar ve genel kurallara yönelik detaylı bir sunum yaptı.

Konuyla ilgili açıklama yapan EFE Tur yetkilisi Mehmet USLU, “Tam donanımlı bir okula tam donanımlı bir servis ekibi ile başlıyoruz GAYE Okullarının eğitim kalitesini aynı şekilde serviste de yakalamayı hedefliyoruz. Yeni eğitim öğretim yılımız hepimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.