Erdemli Ormancılardan Vefa
Advert
Advert
AdvertAdvert

Advert


Erdemli Ormancılardan Vefa

Erdemli Orman İşletme Müdürlüğünde çalışan 7 işçi emekli oldu, bir personelin de tayini çıktı. Emekli olan ve tayini çıkan personel için işletme müdürlüğü bahçesinde vefa yemeği düzenlendi. Emeklilere ve tayini çıkan personele İşletme Müdürü İsmail Çelik ile Öz Orman İş Sendikası Mersin Şube Başkanı Halim Taşkın tarafından verildi.

Erdemli Ormancılardan Vefa
Bu içerik 884 kez okundu.
Advert

Vefa yemeğinde konuşan işletme müdürü İsmail Çelik, “Ormancılar nereye giderlerse gitsinler birçok büyük ailedir. Çünkü onlar birer alev savaşçılarıdır’’ dedi.

Atalarımızın kanları pahasına bizlere miras olarak bıraktığı bu vatan toprağı üzerinde yaşıyoruz diyen Çelik,  ‘’Şunu hiç unutmamalıyız ki hepimiz bu vatan için çalışmaktayız. Yanan bir karış ormanlık alan aynı zamanda yüreklerimizi de yakmaktadır. Yüreği vatan için çarpan ormancılarımızın da nöbet değişimine ihtiyacı vardır. Bu gün çeşitli birimlerde çalışan 7 arkadaşımızı emekli ederken bir arkadaşımızın da tayini çıkmıştır. Tayini çıkan arkadaşımıza yeni işyerinde başarılar diliyor, emekli olanlara da emeklilik yaşamlarında uzun ömürler diliyoruz. Kurumumuza şimdiye kadar yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. İşletme müdürü olarak tüm arkadaşlarımı çok seviyorum’’ dedi.

Öz Orman İş Sendikası Mersin Şube Başkanı Halim Taşkın’da kısa bir konuşma yaparak emekli olanlara şimdiye kadar yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yeni yaşamlarında başarılar diledi. Mersin Bölge Müdürlüğüne ataması yapılan personele de yeni görevinde başarılar dileğinde bulundu sendikanın çeşitli hediyelerini armağan etti.

erdemli ajans erdemli orman işletme müdürlüğü erdemli orman vefa
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Gücüş’e Yeni Yaşam Alanları
Gücüş’e Yeni Yaşam Alanları
Başkan Tollu’ya Sevgi Seli
Başkan Tollu’ya Sevgi Seli
Başkan Tollu, ‘Belediyecilik Ekip İşidir’
Başkan Tollu, ‘Belediyecilik Ekip İşidir’
Ayaş Cumhur İttifakı Dedi
Ayaş Cumhur İttifakı Dedi