GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-09-2018 20:01   Güncelleme : 09-09-2018 20:07

Ahmet Çalışkaner’in Büyük Başarısı

Erdemli Ziraat Odası Meclis Başkanvekili üretken ve çalışkan insan Ahmet Çalışkaner’in girişimi ve gayretleriyle Kayacı Mahallesine yapılan Lütfi Elvan Spor Tesisi açıldı.

Ahmet Çalışkaner’in Büyük Başarısı

Cumartesi günü açılışı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Lütfi Elvan ve protokol üyeleri tarafından gerçekleştirilen Kayacı Lütfi Elvan Spor Tesislerinin yapılmasından büyük mutluluk duyduğunu belirten Ahmet Çalışkaner şunları kaydetti; “Mersin Milletvekilimiz ve Genel Başkan Yardımcımız Lütfi Elvan Kalkınma Bakanı iken AK parti Kayacı Mahalle Başkanımız Ali Ersoy ile birlikte bir dosya hazırlayarak mahallemize bir spor tesisi yapılması konusunda bakanımıza dosyamızı ilettik.

Bakanımız bu isteğimizi olumlu karşılayarak yapımın konusunda gerekli talimatları verdi. Bizlerde takip ederek bu tesisimizi Kayacı’mıza ve Erdemli’mize kazandırmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bizlere yardımcı olan öncelikle Genel Başkan Yardımcımız Lütfi Elvan’a, emeği geçen ve bizlere yardımcı olan herkese ve çağrılarımıza, davetlerimize icabet ederek açılışımıza katılan binlerce kişiye çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Lütfi Elvan Çalışkaner'in tesise ek bir tribün isteğini de yerine getireceklerini ve ek tribünün yapılacağı sözünü verdi.