Belediye Hem Gönülleri Hemde Yolları Birbirine Bağlıyor
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert


Belediye Hem Gönülleri Hemde Yolları Birbirine Bağlıyor

Erdemli Belediyesinden Pınarbaşı Mahallesinhe 7 km'lik Asfalt Hizmeti...

Belediye Hem Gönülleri Hemde Yolları Birbirine Bağlıyor
Bu içerik 989 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Geçtiğimiz ay içinde Pınarbaşı'nda limonculuk ve tarımla uğraşanların mahalle yollarını da asfaltlayarak hem yolları hem gönülleri birbirine bağlayan Erdemli Belediyesi, şimdi de eksikliklerini tespit ettiği bölgelerde faha önceden hazırlığını tamamlandığı 7 kilometrelik sathi asfalt kaplama ve asfalt hizmetini ayaklarına serip, Pınarbaşı'nın her caddesine, her sokağına hizmetin adını yazdırmaya devam ediyor.

HİZMETİN VATANDAŞIN AYAĞINA SERİLİYOR

Mahalle sakinlerinin her talebine karşılık veren Erdemli Belediyesi, hizmetleriyle Pınarbaşı'na imzasını atmaya devam ediyor. Muhtarlarla ve vatandaşlarla sürekli koordinasyon içinde olan ve mahalledeki eksiklikleri tespit eden Erdemli Belediyesi, ihtiyaç duyulan hizmetleri hızlı ve kaliteli şekilde ilgili yerlere ulaştırıyor. Yıllardır pek çok hizmetten mahrum kalan Pınarbaşı Mahallesi 2014 yılında yürürlüğe giren büyükşehir yasası sonrası Erdemli Belediyesi'nin müdahalesi sayesinde büyük bir değişim yaşarken, vatandaşlar da yeni yollarına kavuştu. Belediye ekipleri, sıcaklıkların mevsim normallerinin üstünde seyretmesine rağmen tespit ettiği bu mahallede 7 kilometrelik sathi asfalt kaplama ve asfalt hizmetini ayaklarına serip, her caddesine, her sokağına hizmetin adını yazdırdı.

PINARBAŞI HAKETTİĞİ HİZMETİ ALIYOR

Pınarbaşı Mahallesi’ne verdikleri hizmet sözünü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yapılan hizmetlerle birlikte Pınarbaşı'nı hak ettiği noktaya çıkardıklarının altını çizerek, ulaşım yol konusunda tüm sıkıntıları gidermeye devam edeceklerini açıkladı.

"YILLAR SONRA TOLLU SAYESİNDE HİZMETE KAVUŞTUK!"

Pınarbaşı Mahallesi olarak büyük bir değişime tanıklık ettiklerine işaret eden Orhan Altınbaş, yapılan çalışmalar ile ilgili görüşünü paylaştı. Altınbaş, "Pınarbaşı'nda ikamet ediyorum. Yıllardır yollarımız asfaltlanmamıştı. Yıllardır bekliyorduk. Şimdi tüm yollarımız Belediye Başkanımız Mükerrem Tollu sayesinde asfalt oluyor. Allah Başkanımız Mükerrem Tollu'dan razı olsun" diyerek hizmetlerden duydukları memnuniyetlerini ifade etti.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu pınarbaşı mahallesi yol asfalt yol erdemli
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Çamlığında Hap Operasyonu
Erdemli Çamlığında Hap Operasyonu
Başkan Tollu, “Erdemli’de İzimiz var, Geleceğe Sözümüz”
Başkan Tollu, “Erdemli’de İzimiz var, Geleceğe Sözümüz”
Mükerrem Başkan'ın Adaylığı Kesinleşti!
Mükerrem Başkan'ın Adaylığı Kesinleşti!
Dünya Erdemli’de Bu Yolları Takip Edecek
Dünya Erdemli’de Bu Yolları Takip Edecek