GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-09-2018 20:11   Güncelleme : 07-09-2018 20:15

Başkan Tollu’dan Tömük’e Hizmet Yağmuru

Erdemli'nin Başarılı Belediye Başkanı Mükerrem Tollu Tömük Mahallesine aynı anda hem kır düğün salonu, kapalı pazaryeri, çocuk oyun parkı ile spor aletleri ve yürüyüş yolu yaparak Tömük'lülerin büyük takdirini aldı

Başkan Tollu’dan Tömük’e Hizmet Yağmuru

Erdemli’nin tamamında hızlı bir dönüşüm hamlesi başlattıklarını söyleyen Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “Tömük kuruluşundan bu yana ne hizmet aldıysa bu dört buçuk yıllık dönemde biz o hizmetlerden daha fazlasını yaptık” dedi.

 Erdemli Belediyesi’nin mahallelerde sürdürdüğü kapsamlı hizmet atağı devam ediyor. ‘Her beldeye düğün salonu’ hedefiyle yola çıkan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Tömük Mahallesi’nde de bir ilke daha imza attı. 4.200 m² alan üzerine kurulu kır düğün salonunun hizmete girmesiyle Tömük’te vatandaşın ihtiyacını fazlasıyla karşılayacak çok amaçlı şekilde dizayn edildiğini söyledi. Başkan Tollu, yapılan bu projenin sadece Tömük Mahallesi’nde değil, Erdemli’nin bütün mahallelerinde uygulandığını ve uygulanmaya devam edeceğini söyledi.

TÖMÜK DEĞİŞİME TANIKLIK EDİYOR

Tömük’e verdikleri sözleri bir bir yerine getirdiklerini anlatan Başkan Tollu, ‘’Beldelerden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerimizdeki problemlerden bir tanesi de teknik alt yapıya haiz düğün salonları ve kapalı pazar yerlerinin olmayışıydı. Bu yıl içerisinde beldelerimizde çok amaçlı kapalı pazaryerleri ve modern düğün salonları hizmete girdi. Erdemlili vatandaşlarımıza yaraşır düğün salonlarının yapılmasıyla vatandaşlarımız bu önemli günlerinde kaliteli hizmetle buluşacaklar. Erdemli ve mahalleye dönüşen tüm beldelerimiz her alanda en iyi hizmeti almayı hak ediyor, biz de bunun için elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

MODERN KENT OLACAĞIZ

Her zaman söylediği gibi söz verdikleri hizmetlerden daha fazlasını yapmaya devam ettiklerini söyleyen Başkan Tollu, Tömük’te hizmete giren 4.200 m² alana kurulu kır düğün alanının çok amaçlı dizayn edildiğini belirterek, park ve kır düğün salonunun mahalle halkına hayırlı olmasını diledi. Başkan Tollu, “Tömük’e değişim gerekiyordu. Belediye olarak bu anlamda Tömük halkının talepleri doğrultusunda hizmetlerimize devam ediyoruz. Tömük Mahallesi’nde daha önce hizmete sunduğumuz düğün salonunun ardından yapımını tamamladığımız park ve kır düğün alanını içerisinde amfi tiyatrosuyla çok amaçlı bir şekilde dizayn ederek vatandaşlarımızın hizmetine sunmaktan dolayı çok mutluyuz. Vatandaşların oturabileceği kamelya, ayrıca çocuklarımızın oyun sahası ve parkı da mevcut. Bu mahallemize yeni parklar ve oyun alanlarının yanı sıra Mehmet Ali Coşkun Parkı’nı armağan ettik. Tömük’e kazandırdığımız yeni meydan başta olmak üzere hizmete sunduğumuz yeni projelerimizle Tömük’ü hak ettiği noktaya taşıyoruz. Tömük’ü modern bir mahalle haline getirmeye devam ediyoruz. Yapılan hizmetler hayırlı uğurlu olsun’’ dedi.