KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 19-08-2018 17:51   Güncelleme : 19-08-2018 17:51

Milyon Fest Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Kocahasanlı’daki Milyon Su Plajı'nda devam eden MİLYONFEST MERSİN'in üçüncü gününde Şebnem Ferah coşkusu vardı.

Milyon Fest Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Yayınladığı ilk albüm "Kadın"dan bu yana söz yazarı, besteci ve yorumcu kimliği ile Türk müzik tarihinde önemli bir yer edinen Şebnem Ferah yepyeni albümü "Parmak İzi"nden de şarkılar söylediği dillere destan performansıyla müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı. 

MİLYONFEST MERSİN'in üçüncü gününde sırasıyla yeni albümü Arabesk ile dinleyicilerden tam not alan Gülçin Ergül, Karadeniz rock müziğinin başarılı temsilcisi Niyazi Koyuncu, sahne şovlarıyla büyük beğeni toplayan Pera, sevilen müzik grubu Zakkum, Türkçe rap müziğin yıldızı Ceza ve alternatif müziğin öncü gruplarından Manga da sahne aldı. 

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu festivali ziyaret ederek gençlere teşekkür etti. MİLYONFEST MERSİN'in uzun yıllar devam edeceğinin müjdesini vererek desteklerinin her zaman süreceğini sözlerine ekledi.

Umut Kuzey önderliğinde Anadolu'nun dört bir yanında yaptığı festivallerle yüzbinlerce müzikseveri Türk rock müziğinin yıldızlarıyla buluşturan Milyon Yapım bu kez Akdeniz'in incisi Mersin'de müzikseverlere gerçek bir festival deneyimi yaşatıyor. 

MİLYONFEST MERSİN , Kral Pop Radyo ve Milyon Tv medya sponsorluklarıyla, Redbull'un katkılarıyla gerçekleşiyor.