GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-08-2018 16:48   Güncelleme : 18-08-2018 16:54

Datlım’da Baklava 25 Lira

Datlım Pastanelerinde Bayram İndirimi Baklava’nın kilosu 25 lira. Datlım’a uğrayın ağzınızı datlandırın..

Datlım’da Baklava 25 Lira

Erdemlİ’de Kurban Bayramı'na hazırlıklar sürüyor. Bayram telaşında olan vatandaşlar, bayramların vazgeçilmez tadı baklava siparişi vermeye başladı. Baklava yapan firmalar, eşsiz baklava çeşitlerini vatandaşlara sunarken, baklavanın fiyatının zamlanmaması da sevindiriyor.

Baklavanın bayram sofralarının değişilmez lezzeti olduğuna dikkat çeken Erdemli Datlım pastanesi sahibi Mustafa Aydoğdu "Geçen bayram olduğu gibi Kurban Bayramı'nda da yoğun bir sipariş bekliyoruz. Geçmiş bayramlara göre baklava fiyatlarımız değişmedi. Bir tepsi baklava, içindeki malzemeye göre 25 liradan başlayarak çeşitlerine göre değişiyor. Bayramda baklavaya zam yapmadığımız gibi bir de indirim yaptık. Cevizli baklavanın kilosu 25 Tl., fıstıklı baklavanın kilosu ise 45 TL. den satışa sunuyoruz. Ortalama 4 kilo olan tepsi baklava siparişlerini şimdiden almaya başladık. Bayram öncesi gece gündüz çalışarak mesai harcayıp siparişlerimizi yetiştireceğiz" dedi.

Aydoğdu, baklavanın yanısıra misafirlere ikram edilmek ya da hediye götürülmek üzere çikolata ve şekere de ilginin yoğun olduğunu belirterek şehirdışına hediyelik paketlerde hazırladıklarının altını çizdi.

Aydoğdu, “Bütün imalatımız hijyenik ve doğal şekerle yapılıyor. Bütün halkımızı iş yerimize bekliyoruz, Datlım’a uğrayın ağzınızı Datlandırın” dedi.