EĞİTİM
Giriş Tarihi : 07-08-2018 18:29   Güncelleme : 07-08-2018 18:29

Başkan’lar GAYE’ye Hayran Kaldı

Erdemli ve tüm bölgenin en büyük eğitim kampüsü olma özelliğine sahip Gaye okulları Erdemli’deki sivil toplum kuruluşlarının başkanlarını misafir etti. STK Başkanlar, ‘Erdemli’ye yakışan çok güzel bir okul olmuş” diyerek hayranlıklarını dile getirdiler.

Başkan’lar GAYE’ye Hayran Kaldı

Bu Hafta eğitime başlanılan GAYE Okulları Erdemli’nin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Gaye Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Nezir Arslan, Eğitim Koordinatörü Mehmet Coşar ve Yönetim Kurulu Üyesi Erdemli Beton sahibi İlhan Ceyhan; Erdemli Esnaflar Odası Başkanı Halil Metik, Madeni Sanatkarlar Odası ve Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı İsmet Erdoğan, Ziraat Odası Rasim Şahin, Erdemli Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Ali Öngel, Erdemli Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Halim Gürsoy, Erdemli Şoförler Odası 2. Başkanı ve Koyuncu Minibüs Kooperatifi Başkanı Yasin Gürsoy, Erdemli Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Hasan Şen’i misafir ederek Gaye’yi gezdirdiler.

Nezir Arslan misafirlerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Gaye’mizde artık eğitim başladı. Gaye Anaokulu, Gaye İlkokulu, Gaye Ortaokulu, Gaye Anadolu Lisesi ve Gaye Fen Lisesindeki bütün sınıflar için kayıtlar devam ediyor. Eğitim için, çocuklarımız için,  geleceğimiz için, tam donanımlı bir eğitim kampüsünü görüp diğer eğitim kurumları ile kıyaslamaları için tüm veli ve öğrencileri Gaye Eğitim Kampüsüne bekliyoruz” dedi.

Eğitim Koordinatörü Mehmet Coşar da Gaye okulları  hakkında STK başkanlarına bilgi vererek şunları kaydetti;

“Türkiye ve Avrupa’da birçok üniversitede bile bulunmayan en kapsamlı ve en donanımlı eğitim kampüsüne sahip olan Gaye Okullarında her şey tamamlandı şimdi eğitime başladık. Herkesi çocuğunuz için, geleceğiniz için az da olsa bir zaman ayırıp Gaye Eğitim Kampüsünü ziyaret etmelerini istiyoruz.

Bütün Anne, baba ve öğrencileri Gaye’ye bekliyoruz çünkü; Erdemli ‘den bölgeye ve tüm Türkiye’ye doğan eğitim güneşine tanıklık etmenizi istiyoruz.  Sizlerin Gaye Eğitim Kampüsünü ziyaret etmenizi bekliyoruz. Türkiye ve Avrupa’da birçok üniversitede bile bulunmayan Tam Donanımlı Teknoloji Üssünü görmenizi istiyoruz. Sizlerin Gaye Eğitim Kampüsünü ziyaret ederek; Tam Donanımlı Spor Kompleksinin nasıl olduğunu görmenizi istiyoruz. Sizlerin Gaye Eğitim Kampüsünü ziyaret ederek; Tam Donanımlı Kültür Kompleksinin nelerden oluştuğunu fark etmenizi istiyoruz.

Gayenin Anaokulu sınıflarında;  İngilizce Eğitimi, Yüzme Eğitimi,  Değerler Eğitimi,  Görsel Sanatlar,  Müzik, Bilgisayar ve Kodlama derslerinin nasıl bir ortamda verildiğini sizler de görün.’’

Gayenin Anaokulunda; Oyun Saati, Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği Aperatif Saati çocuklarımızı beklemektedir. Gaye Anaokulunda çocuğunuz; yaşına göre alması gereken bütün kültürel-sosyal ve spor etkinlikleri alacaktır.

Gaye Okullarının ilkokul ve ortaokulunda; normal müfredat ile birlikte, kodlama, robotik eğitim, 3D Görsel Dersler, sunum atölyeleri, Konferans Salonu, Modern Laboratuvarlar ve Uzay Gözlem Üssü çocuklarımızı bekliyor diyen Gaye EĞİTİM Kurumları Eğitim Koordinatörü Mehmet Coşar;

“Gaye Okullarının ilkokul ve ortaokulunda çocuklarımız;    Kapalı Spor Salonu,  Basketbol Sahası,  Voleybol Sahası • Halı Saha ve Yüzme Havuzunu doyasıya kullanacaklardır. “ Gayenin ilk ve ortaokulunda;   Tenis Kortu, Buz Pateni, Cep Sineması ve Jimnastik Salonu öğrencilerimizi bekliyor.

Anadolu ve Fen Lisesine gidecek öğrenciler ve veliler, Gaye Anadolu Lisesi ve Fen Lisesini görmeden karar vermeyin. Gaye de; Gaye Anadolu ve Fen Lisesinde Seçkin Öğretmen Kadrosu,  Hafta İçi, Hafta Sonu Etüt ve Ek Ders imkanı Gaye’de sizleri bekliyor. Gaye Anadolu ve Fen Lisesinde Modern Atölye ve Laboratuvarları, Gözlem Evi, Kapalı Spor Salonu, Halı Saha, Basketbol ve Voleybol Sahası, Yemekhane gençlerin en çok kullanacağı alanlar olacaktır. Yine Gayenin Anadolu ve Fen Lisesinde;   Tenis Kortu,  Buz Pateni, Cep Sineması ve Jimnastik Salonu  öğrencilerimizin hizmetinde olacaktır” diye belirtti.

Gaye Okulları Kampüsünün bütün birimlerini tek tek dolaşan Başkanlar Gaye Eğitim Kampüsünün her biriminin ayrı bir güzel olduğunu, çok güzel ve özel düşünülerek yapıldığını belirterek, “Gaye Okullarını Erdemlimize kazandıran Nezir Arslan, Mehmet Coşar ve İlhan Cihan’a teşekkür ediyoruz. Gezdiğimiz birimlerden özellikle Laboratuvarlara hayran kaldık. Her yönüyle güzel olmuş. Erdemli halkını böyle güzel bir eğitim kurumunu gezip görmelerini tavsiye ediyoruz’’ ifadesini kullandılar.