EĞİTİM
Giriş Tarihi : 01-08-2018 20:17   Güncelleme : 01-08-2018 20:30

Gaye Hazır, Eğitim Başlıyor!!

Ve Gaye Okullarında Her Şey Tamamlandı. Eğitim 6 Ağustos Pazartesi günü başlıyor. Kesin Kayıtlar tamgaz devam ediyor.

Gaye Hazır, Eğitim Başlıyor!!

Erdemli’nin ve tüm  bölgenin ilgiyle izleyip merakla beklediği Gaye Okullarında, kampüs içerisinde bulunan  sosyal ve kültürel alanlar eğitime hazır hale getirildi. Geçen hafta Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan Gaye Okullarında önümüzdeki hafta eğitimler başlıyor.

Gaye Anaokulu, Gaye İlkokulu, Gaye Ortaokulu, Gaye Anadolu Lisesi ve Gaye Fen Lisesindeki bütün  sınıflar için  kayıtlar devam ediyor; fiziki donanımı ve eğitim kadrosu  Türkiye ve Avrupa’da birçok üniversitede bile bulunmayan Gaye Okulları hakkında bilgi veren Eğitim Koordinatörü Mehmet Coşar; Eğitim için, çocuklarımız için,  geleceğimiz için, tam donanımlı bir eğitim kampüsünü görüp  diğer eğitim kurumları ile kıyaslamaları için  tüm veli ve öğrencileri Gaye Eğitim Kampüsüne beklediklerini belirtti.

Eğitim Koordinatörü Mehmet Coşar; eğitime haftaya başlayacaklarını, yüzlerce öğretmen başvurusu içinden titizlikle seçilmiş dev eğitim kadrosunun heyecanla Gaye’de eğitimin başlamasını beklediğini kaydetti.

Coşar, kamuoyunda özellikle oluşturulmaya çalışılan Gaye Okullarının ücreti yüksek algısının ise kasıtlı olduğunu, bütün velileri Gaye’ye  davet ederek, bu kadar donanımlı bir okulun  ücretinin çok çok uygun olduğunu kendilerinden duymalarını istedi. Mehmet Coşar açıklamasını şöyle sürdürdü:  

“Türkiye ve Avrupa’da birçok üniversitede bile bulunmayan en kapsamlı ve en donanımlı eğitim kampüsüne sahip olan Gaye Okullarında her şey tamamlandı şimdi eğitime başlıyoruz. Sizlerin; çocuğunuz için, geleceğiniz için az da olsa bir zaman ayırıp Gaye Eğitim Kampüsünü ziyaret etmenizi istiyoruz. Bütün Anne, baba ve öğrencileri Gaye’ye bekliyoruz, çünkü; Erdemli’den bölgeye ve tüm Türkiye’ye doğan  eğitim güneşine tanıklık etmenizi istiyoruz.  Sizlerin Gaye Eğitim Kampüsünü ziyaret etmenizi bekliyoruz çünkü; Türkiye ve  Avrupa’da  birçok üniversitede bile bulunmayan  Tam Donanımlı  Teknoloji Üssünü görmenizi istiyoruz. Sizlerin Gaye Eğitim Kampüsünü ziyaret  ederek;  Tam Donanımlı Spor Kompleksinin nasıl olduğunu görmenizi istiyoruz. Sizlerin Gaye Eğitim Kampüsünü ziyaret ederek; Tam Donanımlı Kültür Kompleksinin nelerden oluştuğunu fark etmenizi istiyoruz.”

Gaye Eğitim Kurumları Eğitim Koordinatörü Mehmet Coşar tüm anne ve babaların Gaye’nin Anaokulu sınıflarını  yakından görmelerini  istedi. Coşar: “Gayenin Anaokulu sınıflarında;  İngilizce Eğitimi, Yüzme Eğitimi,  Değerler Eğitimi,  Görsel Sanatlar,  Müzik, Bilgisayar ve Kodlama derslerinin nasıl bir ortamda verildiğini sizler de görün” dedi.

Gayenin Anaokulunda; Oyun Saati, Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği Aperatif Saati çocuklarımızı beklemektedir. Gaye Anaokulunda çocuğunuz; yaşına göre alması gereken bütün kültürel-sosyal ve spor  etkinlikleri  alacaktır.

Gaye Okullarının ilkokul ve ortaokulunda;   normal müfredat ile birlikte, kodlama, robotik eğitim,  3D Görsel Dersler, sunum atölyeleri, Konferans Salonu, Modern Laboratuvarlar ve Uzay Gözlem Üssü çocuklarımızı bekliyor diyen Gaye EĞİTİM Kurumları Eğitim Koordinatörü Mehmet Coşar;

“Gaye Okullarının ilkokul ve ortaokulunda çocuklarımız; Kapalı Spor Salonu,  Basketbol Sahası,  Voleybol Sahası • Halı Saha ve Yüzme Havuzunu doyasıya kullanacaklardır. “ Gayenin ilk ve ortaokulunda;   Tenis Kortu, Buz Pateni, Cep Sineması ve  Jimnastik Salonu  öğrencilerimizi bekliyor.”

Lisede okuyan ya da yeni başlayan öğrenciler için özellikle uyarıda bulunan Mehmet Coşar, lise eğitiminin hayata başlangıç için en önemli adım olduğunu vurgulayarak, lisenin çok çok önemli olduğunu, Gaye Okullarında lise eğitimine daha bir önem verildiğini kaydetti

Mehmet Coşar: ”Anadolu ve Fen Lisesine gidecek öğrenciler ve  veliler, Gaye Anadolu Lisesi ve Fen Lisesini görmeden  karar vermeyin. Gaye de;   Gaye Anadolu ve Fen Lisesinde Seçkin Öğretmen Kadrosu,  Hafta İçi, Hafta Sonu Etüt ve Ek Ders imkanı   Gaye’de sizleri bekliyor. Gaye  Anadolu ve Fen Lisesinde Modern Atölye ve Laboratuarlar, Gözlem Evi, Kapalı Spor Salonu, Halı Saha, Basketbol ve Voleybol Sahası, Yemekhane  gençlerin en çok kullanacağı alanlar olacaktır. Yine Gayenin Anadolu ve Fen Lisesinde;   Tenis Kortu,  Buz Pateni,  Cep Sineması ve  Jimnastik Salonu  öğrencilerimizin hizmetinde olacaktır.