EKONOMİ
Giriş Tarihi : 28-07-2018 14:14   Güncelleme : 28-07-2018 14:14

Katık Döner Açıldı

Katık Döner 41. Şubesini Erdemli Halkbankası yanında açtı.

Katık Döner Açıldı

Türkiye genelinde 40 şubesi bulunan Katık Döner artık genç ve dinamik girişimciler sayesinde 41. Şubesini Erdemli’de açarak büyük bir yatırıma daha imza atıldı.

Erdemli Merkez mahallesi Halk Bank yanında yapılan Açılışa Erdemli Kaymakamı Avni Kula, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli Cumhuriyet Başsavcısı İzzet Kardoğan, İlçe Jandarma Komukanı Binbaşı Mehmet Derin ile işletme sahipleri, siyasi partiler ile sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Açılışa katılan Erdemli Kaymakamı Avni Kula, işletme sahiplerine hayırlı uğurlu olsun dileklerinde bulundu.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'da Mersin'in en nitelikli büyüyen ilçesinin Erdemli olduğuna dikkat çekerek, açılan her bir iş yerinin istihdam sağladığını kaydetti.

Açılışa Erdemliler yoğun ilgi gösterdi. Açılışa katılan vatandaşlara ücretsiz döner ikram edildi. Katık Döner sahipleri yaptığı açıklama da; “Erdemli bizim yaşadığımız, büyüdüğümüz, güzel bir ilçe. Kendi ilçemize yatırım yapmak ve hizmet etmek bizleri mutlu ediyor. Bu doğrultuda Katık Döner artık lezzeti ile siz değerli Erdemli halkımızın hizmetindedir” dediler.