Cumartesi Pazar Elektrik Kesintisi
Advert
Advert
AdvertAdvert

Advert


Cumartesi Pazar Elektrik Kesintisi

Toroslar Edaş İlçemizde 28 Temmuz Cumartesi ve 29 Temmuz Pazar günleri elektrik kesintisi olacak yerleri açıkladı.

Cumartesi Pazar Elektrik Kesintisi
Bu içerik 1946 kez okundu.
Advert

28 Temmuz 2018 Cumartesi Günü Elektrik Kesintisi olan mahalleler ve saatleri;

Mersin’in Erdemli İlçesi Hüsametli Mahallesi Halaza Sokağa 9:00-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Mersin’in Erdemli İlçesi Elvanlı Mahallesi Aslanköy Sokak ve Hacıhalilarpaç Mahallesi Çamlı Sokağa 9:00-17:00 saatleri arasında AG-Hizmet Alım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Mersin’in Erdemli İlçesi Kargıpınarı Mahallesine 9:30-17:30 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Mersin’in Erdemli İlçesi Sinap Mahallesi Küçük Fındık mevkisine 9:00-17:30 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Mersin’in Erdemli İlçesi Akdeniz Mahallesi Güzeloluk Caddesi, Serinler Caddesi, Kalleler Caddesi ve Yunus Bey Caddesi ile İmam Hatip Sokak ve Gülden Ağa Sokak, Koyuncu Mahallesi Güzeloluk Caddesi ve Sazbaşı Sokak, Yüksek Mahalle Yavuz Sultan Selim Bulvarı ile Mehmet Kiya Sokak, Oymalar Sokak ve Özsezerler Sokağa 13:00-15:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Mersin’in Erdemli İlçesi Tömük Mahallesi Yayla Caddesine 9:00-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

29 Temmuz 2018 Pazar Günü Elektrik Kesintisi olan mahalleler ve saatleri;

Mersin’in Erdemli İlçesi Kargıpınarı Mahallesi Kargıpınarı Caddesi, Şehit Polis Mehmet Kalle Caddesi, Atatürk Caddesi, 50.Yıl Caddesi ve Tömük Caddesi ile Buhara Sokak, Çağatay Sokak, Ayhan Sokak ve Gökhan Sokağa 9:00-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Mersin’in Erdemli İlçesi Hüsametli Mahallesi Merkez Sokağa 9:00-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Mersin’in Erdemli İlçesi Tömük Mahallesi Kargıpınarı Caddesi ile 13, 14, 15, 16, 17 ve 18 Sokaklara 9:00-17:00 saatleri arasında YG-Hizmet Alım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

erdemli ajans erdemli elektrik kesintisi toroslar edaş
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Teşekkürler Ayyıldız Gezginleri
Teşekkürler Ayyıldız Gezginleri
Erdemli Basketbol’da Yenilgisiz Şampiyon Oldu
Erdemli Basketbol’da Yenilgisiz Şampiyon Oldu
Yörük Müzesine Büyük İlgi
Yörük Müzesine Büyük İlgi
İnadına Üreteceğiz
İnadına Üreteceğiz