Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Advert
Advert
AdvertAdvert

Advert


Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam

Erdemli Müftülüğünden Manisa Akhisar Müftülüğüne tayini çıkan Mahmut Sami Türkmenoğlu’na Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu tarafından veda töreni tertip edildi.

Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Bu içerik 1781 kez okundu.
Advert

Erdemli Öğretmenevinde tertip edilen törene Erdemli Kaymakamı Avni Kula, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Cumhuriyet Başsavcısı İzzet Kardoğan, Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü, MHP İlçe Başkanı Fatih Serin, daire amirleri, Oda Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları başkan ve temsilcileri, müftülük personeli ve vatandaşlar katıldılar.

Kur’an-ı Kerim okunması ile başlayan gecede Müftü Vekili Şeref Dindoruk’un dua yapması ile devam etti. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu yaptığı konuşmada, “Erdemli için taş üstüne taş koyandan Allah Razı olsun, Müftümüz Mahmut Sami Türkmenoğlu ilçemize yapmış olduğu güzel hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, görevinde başarılarının devamını temenni ediyorum” dedi.

Erdemli Kaymakamı Avni Kula’da çok kısa bir süre çalışmalarına rağmen iyi bir uyum yakaladıklarını belirterek, “Müftümüze yeni görev yerinde başarılarının devamını diliyorum” diyerek Teşekkür Belgesi takdim etti.

Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü’de Müftü Sami Türkmenoğlu’na günün anısına tespih hediye ederek başarılar diledi.

Anlamlı ve Duygulu bir konuşma yapan Müftü Mahmut Sami Türkmenoğlu, Erdemli’de dolu dolu bir altı yıl geçirdiğini, çok güzel dostluklar kurduğunu belirterek, “Erdemli gibi dini ve milli duyguları yüksek olan bir ilçede görev yaptığım için çok memnunum. Öylesine bir yer ki Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek tek aşevi olan ilçesi ve her gün bu aşevinde yemekler hayırseverlerin katkıları ile çıkıyor. Kur’an Kursları olarak rekor kırıyor, kurban bağışında her zaman en önde gidiyor. Ben burada, Erdemli insanı ile çalışmaktan ve hizmet etmekten memnunum. Çok güzel işlere imza attık. Ben, Ekibime ve Erdemli insanına çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Konuşmaların ardından Müftü Mahmut Sami Türkmenoğlu davete katılan herkesle tek tek görüşerek vedalaştı.

Erdemli Ajans olarak Erdemli’de yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.

 

erdemli ajans erdemli belediyesi erdemli müftülüğü mahmut sami türkmenoğlu mükerrem tollu avni kula erdemli
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Teşekkürler Ayyıldız Gezginleri
Teşekkürler Ayyıldız Gezginleri
Erdemli Basketbol’da Yenilgisiz Şampiyon Oldu
Erdemli Basketbol’da Yenilgisiz Şampiyon Oldu
Yörük Müzesine Büyük İlgi
Yörük Müzesine Büyük İlgi
İnadına Üreteceğiz
İnadına Üreteceğiz