SPOR
Giriş Tarihi : 10-07-2018 19:28   Güncelleme : 10-07-2018 19:28

Morgül: ‘’Gençlerimize sahip çıkıyoruz’’

Erdemlispor Kulübü Başkanı Mehmet Morgül, 500’e yakın gençle yaz spor okulunu açtıklarını bildirdi.

Morgül: ‘’Gençlerimize sahip çıkıyoruz’’

Açılan yaz spor okulunda amaçlarının gençlere yaptırdıkları sporla hoş vakit geçirtmek diyen Morgül, ‘’İki bin ve üzeri doğumlu olan gençlerimizle Erdemlispor kulübü alt yapısından yetiştirmektir. Erdemli sporun altyapısından yetişen tecrübeli hocamız Vehbi Özdemir'e güvenimiz tam hocamıza tam yetki verdik’’ dedi.

Erdemlispor kulübü as başkanı ve futbol şube sorumlusu Serdal Kaya da yaptığı açıklamada, alt yapısı olmayan kulüplerin kapısına kilit vurduğunu dilen getirerek, ‘’Gençlerimize bütün imkânlarımızı sunuyoruz.

Gençlerimiz için Hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyoruz. Altyapısı sağlam temeller üzerine kurulmuş tek takım Erdemlispor kulübümüzdür. Gençlerimizle güçlü bir alt yapı güçlü bir kadro kuracağız’’ diye konuştu.

Erdemli spor kulübü teknik direktörü Vehbi Özdemir hedeflerinin yaz spor okuluna tatilcilerle birlikte beş yüz civarında sporcu olacağını kaydetti.

İki bin doğumlu ve üzeri gençlerimize sporu sevdirmek, kötü alışkanlıkları olmayan Türk gençliğine ve Türk futboluna hizmet etmektir diyen Özdemir,

Erdemlispor Kulübü Başkanı Mehmet Morgül'e ve kulübümüzün yönetim kurulu üyelerine sonsuz teşekkür ediyorum’’ şeklinde ifade etti.