MHP
Giriş Tarihi : 07-07-2018 18:58   Güncelleme : 07-07-2018 18:58

MHP’li Vekillerden Erdemli’ye Teşekkür Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekilleri Olcay Kılavuz ile Baki Şimşek, 24 Haziran seçimleri sonrası Mersin il başkanlığı başta olmak üzere ilçe başkanlıkları, Ülkü Ocakları ve belediyelere teşekkür ziyaretinde bulundu.

MHP’li Vekillerden Erdemli’ye Teşekkür Ziyareti

İlçemizde ilk ziyareti beraberinde il başkanı Zeynel Gölgeli ile birlikte MHP Erdemli ilçe başkanlığına yapan milletvekilleri ardından Erdemli Ülkü Ocakları başkanlığını ziyaret etti.

İlçe başkanlığı ziyaretinde eski ilçe başkanı ve 27. Dönem Milletvekili adayı Bekir Özsu, MHP milletvekili ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz ile Baki Şimşek’e hayırlı olsun çiçeği takdim etti.

Partililerle de görüşen milletvekilleri Erdemli halkına sonsuz teşekkür ettiklerini dile getirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz yaptığı teşekkür konuşmasında, meselenin milletvekili seçilmek olmadığını meselenin, yıkılmak ve parçalanarak yok edilmek istenen Türkiye Cumhuriyeti Devletine sahip çıkmak olduğunu söyledi.

Genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatı ile milletvekili adayı olduğunu ve kendisine ve arkadaşlarına gösterilen himmetle milletvekili seçildiğini anımsatan Kılavuz, ‘’Dünyadaki ve Türkiye’deki şer güçleri yerli işbirlikçileri ile el ele vererek yapılan anketlerde MHP’yi yüzde ikilerde gösterip yok etmek isteyenler var güçleri ile çalıştı. Türk milleti, MHP’nin yok olmadığını bu seçimde gösterdi. MHP Türk siyasetinin mihenk taşıdır’’ dedi.

Bizden ayrılarak Mehmetçiğe ve polise kurşun sıkanlarla birlikte olanların ve yol alanların bu milletin yüzüne bakacak halleri varmı dır diyen Kılavuz,   ‘’Bizim partimizin kapısı dostlarına her zaman açıktır. MHP’yi meclisini dışına itmek isteyenler hüsrana uğramışlardır. Bize gösterdiğiniz teveccüh ve destekten dolayı teşekkür ediyoruz, Allah hepinizden razı olsun’’ dedi.

MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek de yaptığı konuşmada, bu seçimle görüldü ki Mersin sınırları Tarsus’tan Anamur’a kadar değilmiş. Sınırlarımız tüm Avrupa’yı kapsadığını gördük. Artık sınırlarımız daha geniş tüm dünyayı kapsıyor. Türk dünyası gerçekten çok geniş’’ dedi.

MHP’den ayrılıp gidenlere hiçbir şey demiyoruz gidenin yolu açık olsun diyen Şimşek, ‘’Biz gidiyoruz MHP çökecek diyenler gördü ki MHP’yi kimse çökertemez. Çünkü MHP’nin içi boş değil. Şimdi bu salonda olanlar onlar gitse de burada olacaktı şimdi de. Anketçilerle el ele verip MHP’yi yok etmek isteyenlere MHP sevdalıları öyle bir cevap verdi ki hepsi mosmor oldu. Bu ülkenin MHP’ye ihtiyacı var deyip bize oy veren herkese teşekkür ediyorum. “24 Haziran seçimi bitti önümüzde yerel seçimler var var gücümüzle ona kilitleneceğiz. Ben teşkilatımızın emrindeyim’’ diye konuştu.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ile ilçe başkanı Fatih Serin de birer konuşma yaparak  teşekkür etti.

Milletvekilleri parti ziyaretinin ardından Erdemli Ülkü Ocağına giderek ziyaretlerini sürdürdü. Ocaktaki karşılamayı Erdemli Ülkü Ocakları Başkanı Cevat Şahin ve yönetimi yaptı. Cevat Şahin ziyaret dolayısı ile Olcay Kılavuz ile Baki Şimşek’e çiçek takdiminde bulundu.